Jump to content


mozi

Użytkownicy
 • Content Count

  2634
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

832 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

4649 profile views
 1. >Figaro >Chad Wybierz jedną odpowiedź.
 2. mozi

  PlayStation Classic

  Ktoś testowal na tym arcade (mame)? Jestem ciekaw jak to działa.
 3. Kurła ogrywanie tego po sekiro to nie był dobry pomysł. Jakbym się cofnął generacje do tyłu.
 4. mozi

  Zegary

  Nie zesraj się. Zegarek jest brzydki w (pipi) i nic tego nie uratuje. Nawet zdjęcie z kwiatem paproci. Rozumiesz?
 5. Parasol? Tylko Perfect parry i walka mono to mono a nie jakieś exloloity. Starego za to pojechałem za 4-5 razem. Łatwo poszło.
 6. mozi

  Pieprzenie

  Dla mnie mustang + ecoboost + manual to nie porozumienie. Ten silnik nadaje się do hothatcha. To jest ciężkie auto z napędem na tył. No nie gra mi to że sobą. Jechałem i takim i v8. Różnica jest taka jak między focusem 1.5 ecoboost a rs'em. Dodam od siebie ze tak jak v8 to (pipi)hany wariat tak ten 2.3 to fura która jedzie jak po sznurku. Naprawdę dużo wybacza.
 7. Kumpla v70 r z 98 roku (to złote). Niesamowite auto. Tak zadbanego auta nigdy nie widziałem. Wg eurotaxu warte parę PLN. Cena zakupu w 98 350k. https://m.interia.pl/magazynauto/news,nId,2320061
 8. Kabi ale widziałeś te zdjęcia? Porównaj że swoją alfą.
 9. 3600 do negocjacji. Pewnie to ledwo jedzie.
 10. Jaki ten xbox ma z(pipi)anhy system. Nie moge odpalic gry bez aktualizacji bo nie. Nie może pobrać gry jak jest uśpiona bo po co. Niech już to umrze i wyjdzie nowa generacja. 

  1. Show previous comments  15 more
  2. Bzduras

   Bzduras

   Nie pyerdol, sam wrzucałeś jakieś bzdetne porady z reddita co zrobić, żeby to w końcu chodziło jako tako xd

  3. _Be_

   _Be_

   U mnie dziala

  4. Bzduras

   Bzduras

   nie mówię nie, jest możliwe

 11. Czy ktoś może mi powiedzieć co źle robię? Mam konsolę odpaloną w standby. Powinna ssać aktualizacje do gier. Odpalam dzisiaj z uśpienia. Chce wznowić grę. Nie da się. Jest ubita bo właśnie wpadła atkualizacja 6gb. U mnie to zajmie (pipi)a 4 h. Więc pograne. Kto to (pipi)a projektował? Dlaczego nie mogę uruchomić gry bez aktualizacji? Ja(pipi)e.
 12. mozi

  Zegary

  No są ładniejsze.
 13. To zobaczysz jak pewnie przeora Cię koncowy boss. Reguły nie ma bo moze Tobie podejdzie. Z 50x próbowałem ale teraz roz(pipi)albym go za 1 podejściem. W zakończeniu Shura na ng+ ogarnąłem towarzystwo za chyba 5 razem z tego 3 podejścia to była kombinacja co się da zrobić. Fajnie jakby jakieś dlc wyszło.
 14. mozi

  Zegary

  Widzę konkurs na najbrzydszego sikora trwa.
 15. Jak chcesz damkę to pogadaj z bluberem on Ci coś naszykuje. Jak chcesz kolarkę to siara. Forumek wszystko Ci ogarnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.