Jump to content

Echo w telefonie


chionae

Recommended Posts

Hej, mam taki problem. Mianowicie od początku moja S4 zmaga się z potwornym echem dla rozmówcy. U mnie jest wszystko ok, ale każdy kto ze mną gada ciągle się irytuje, że bez przerwy słyszy siebie - niektórzy w ogóle, a niektórzy się skarżą, że to nie do zniesienia. 

 

Próbowałam już wszystkiego, na innych forach piszą niepewne rzeczy, google nic nie mówi. Bawiłam się z tym wyciszaniem szumu i nic. Bardzo proszę o pomoc jeśli mogłabym rozwiązać ten problem sama, bo reklamacja to byłaby ostateczność, bo jestem strasznie zrażona do tego typu usługi.

 

Sam głośnik i słuchawka powinna być całkowicie sprawna, problem musi tkwić w jakimś sofcie. Gadając np. przez fejsa czy Skype problem w ogóle nie istnieje. Nie gadam specjalnie często przez fona, a już na pewno nie długo, no ale to wciąż wada urządzenia.

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zakładam, że sprawdzałaś już ustawienia samego głośnika. Być może problem twki w mikrofonie - poszukaj może w opcjach ustawień czułości mikrofonu, może da się jakoś ją zmniejszyć software'owo (Skype na pewno ma takie ustawienia i pewnie akurat w tym programie wszystko ustawione jest poprawnie, stąd brak zakłóceń). Jeśli w opcjach telefonu nie ma takiej możliwości to może znajdziesz jakąś aplikację w Play.

 

EDIT: 25+ Top Apps for Microphone Sensitivity (Android)

Link to comment

cholera... niedobrze. U mnie zdjęcie etui faktycznie zmniejsza to echo, ale u innych telefonów go w ogóle nie ma nawet z futerałem więc nie powinno tak być, to wada sprzętu i wkurza mnie to :/ nie jest to największy problem świata, ale zależałoby mi, żeby coś z tym zrobić. W internetach piszą coś o jakichś modemach, ale bałabym się ingerować w to wszystko skoro mam jeszcze gwarancję...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...