Jump to content

Echo w telefonie

chionae

Recommended Posts

Hej, mam taki problem. Mianowicie od początku moja S4 zmaga się z potwornym echem dla rozmówcy. U mnie jest wszystko ok, ale każdy kto ze mną gada ciągle się irytuje, że bez przerwy słyszy siebie - niektórzy w ogóle, a niektórzy się skarżą, że to nie do zniesienia. 

Próbowałam już wszystkiego, na innych forach piszą niepewne rzeczy, google nic nie mówi. Bawiłam się z tym wyciszaniem szumu i nic. Bardzo proszę o pomoc jeśli mogłabym rozwiązać ten problem sama, bo reklamacja to byłaby ostateczność, bo jestem strasznie zrażona do tego typu usługi.

Sam głośnik i słuchawka powinna być całkowicie sprawna, problem musi tkwić w jakimś sofcie. Gadając np. przez fejsa czy Skype problem w ogóle nie istnieje. Nie gadam specjalnie często przez fona, a już na pewno nie długo, no ale to wciąż wada urządzenia.

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zakładam, że sprawdzałaś już ustawienia samego głośnika. Być może problem twki w mikrofonie - poszukaj może w opcjach ustawień czułości mikrofonu, może da się jakoś ją zmniejszyć software'owo (Skype na pewno ma takie ustawienia i pewnie akurat w tym programie wszystko ustawione jest poprawnie, stąd brak zakłóceń). Jeśli w opcjach telefonu nie ma takiej możliwości to może znajdziesz jakąś aplikację w Play.

EDIT: 25+ Top Apps for Microphone Sensitivity (Android)

cholera... niedobrze. U mnie zdjęcie etui faktycznie zmniejsza to echo, ale u innych telefonów go w ogóle nie ma nawet z futerałem więc nie powinno tak być, to wada sprzętu i wkurza mnie to :/ nie jest to największy problem świata, ale zależałoby mi, żeby coś z tym zrobić. W internetach piszą coś o jakichś modemach, ale bałabym się ingerować w to wszystko skoro mam jeszcze gwarancję...