August 11, 201411 yr http://multikino.pl/pl/news/karta-multikino-unlimited-dla-klientow-nc/Bierze ktoś ? Sam się zastanawiam nad tym mocno. Cztery wyjścia do kina i się zwraca. Szkoda, że trzeba się zgodzić na 9 miesięczny abonament.
August 11, 201411 yr Ja w kinie bywam raz na kilka lat, bo za drogo jest, ale jakby takie abo było POZA NC+ to bym się skusił.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.