Skocz do zawartości

Wersja językowa gier na PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Mam problem:

 

Mieszkam obecnie w Wielkiej Brytanii, a moje zapytanie dotyczy wersji językowych gier na PS4. Otóż kupując wersję pudełkową bądź cyfrową gry, nie mam pojęcia jaka to będzie wersja językowa (poza tym, że na pewno będzie tam j. angielski). Zależy mi, żeby kupić grę w języku polskim. I tak, np. praktycznie wszystkie gry, które kupiłem cyfrowo, są po polsku. Natomiast część moich gier pudełkowych jest po polsku, a część po angielsku (mimo, że oczywiście posiadają też wersję polską).

 

Kupowałem je w ciemno, nie ma dla mnie ogromnego znaczenia wersja językowa, natomiast teraz, w piątek, wychodzi Dragon Age Inkwizycja i przy tego rozmiaru erpegu chcę mieć polską wersję. Prawie na pewno wersja cyfrowa będzie spolszczona, ale kosztuje 60 funtów, czyli 20 funtów więcej od pudełkowej (jakieś 100zł).

 

No dobra, rozpisałem się, teraz proszę o pomoc: czy ktoś wie, jak sprawdzić wersję językową gry kupionej cyfrowo/w pudełku?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś tę informację można było znaleźć na stronie playstation store. W nowszych grach już jej nie podają. Na innym forum (nie wiem, czy można tutaj linkować), znalazłem tworzony arkusz exela z tymi danymi, ale rozwija się dość powoli,

Co to Dragon Age 3, w niemieckim amazonie jest taka informacja: 

  • Sprache: Deutsch, Französisch, Englisch 
  • Anleitung: Deutsch, Spanisch, Französisch, Italienisch, Polnisch, Russisch, Englisch.

Jest to jedyna w miarę pewna informacja, którą udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...