Jump to content

The Flame In The Flood

kermit

Recommended Posts

• Replies 16
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest DonSterydo

Fajne, żeby tylko trochę więcej się działo jeśli chodzi o jakieś zagrożenia związane z dziką zwierzyną. Przeleciałem ten materiał i nic takiego nie widziałem.

• 6 months later...
  • 2 weeks later...

Kupie w następnym tygodniu bo ktoś kupił kilka nintendo gierek:)

Rozmawiałem z ziomkiem co na steamie w to gra i mówi że kampania fajna bo w early było bez kampanii. On ma na liczniku 40 h w tym trochę w early access. Podobno trudna i czasem trzeba sobie tydzień odpocząć :). Na polygamii jest fajna recka przeczytaj sobie kermit.

Pograłem troszkę i gra jest trudniejsza niż jakikolwiek survival w jaki grałem do tej pory. Max doszedłem do 6 dnia.  Umarłem 3 razy . Raz na sepse, raz z głodu a raz z pragnienia.  Po przejściu i sprzedaży far cry primal przysiądę na dłużej. Obecnie tylko krótkie sesje do śmierci :D  Nie wiem jak mi się uda dożyć np 15 dnia. Myślę że max to 10  a widzę że są użytkownicy co i 60 potrafią :) .

Na plus: grafika, klimacik i muzyka. Widać że to twórcy bioshocka robili. fajny jest też crafting i rozbudowa łajby.  PIES !

Na minus: odrobinę za trudna. brak tak naprawdę fabuły a myślałem że kampania będzie taką miała. sterowanie łodzią zbyt duża losowość nawet jak na taki survival. Możesz wszystko ładnie zaplanować a i tak w ostatniej chwili łódź popłynie nie tam gdzie chcesz i umierasz z głodu :)