Jump to content

Daddy

Użytkownicy
 • Content Count

  4521
 • Joined

 • Days Won

  9

Daddy last won the day on January 31

Daddy had the most liked content!

Community Reputation

2237 Diamentowy Pies

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tymi PEGI dla XO to może być błąd jak ludzie w necie piszą, gra została zapowiedziana na X|S a wersja XO jeśli powstanie to będzie później niż na nextgeny, to według oficjalnych informacji od Asobo.
 2. Ciekawe jakie to gry, może niech Wredny rzuci tytułami, bo poza AOE które może po czasie wyjdzie na Xa nic chyba MS nie ma co ominie Xa. Fable mocno się zestarzało jak ktoś dziś chce zaczynać przygodę z serią, lepiej poczekać na F4 od PGG.
 3. Daddy

  The Ascent

  te efekty cząsteczkowe
 4. silent hill od sony japan studio
 5. Najlepiej było w generacji ps360, duża gra i indyki, nic więcej a teraz te durne podziały a jest jeszcze AAAA jak RDR2 Problem z tam że indyk, AA, AAA czy AAAA zaczął się głównie w 2018. Klapy po atomówkach Spencera krzyczały wcześniej że xbox nie ma mocy, później że nie ma studiów first party, to po zakupach Phila zaczęli kręcić dramę że to studio jest AA albo że nad grą pracują 70 osób no to nie jest AAA xD Wcześniej jakoś gracze nie zwracali na to specjalnie uwagi. Mnie to rybka, są gry robione przez 50 osób które potrafią wciągnąć niejedno badziewie zrobione p
 6. ufff ASX potwierdził, można się rozejść
 7. Może niezapowiedziana gra, weź Spencer się uspokój z tą ilością gier
 8. pewnie Back 4 Blood, na CODy chińczyki mają deal'a
 9. ikona plejsztejszon studios obok ikonki EA Play w XGP? Dziś wszystko możliwe, trzymaj się tam schabek
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.