Jump to content

Nie mogę odbudować bazy danych


Recommended Posts

Witam, chciałem odbudować swoją baze danych zaraz po instalacji dlc do wieśka ale wyskoczył mi komunikat "nie można odbudować bazy danych. Niektóre aplikacje mogą nie być wyświetlane,  a niektóre ustawienia mogły zostać przywrócone do domyślnych wartości. (ce-33179-3) ktoś może pomóc i poradzić co się dzieje?

Link to comment
  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A czytałeś w internetach co oznacza ten kod błędu czy nie bo po co? Jeżeli coś poważniejszego to być może tylko formacik dysku ps4 może pomóc. Ja miałem coś takiego że odbudowa bazy danych zapetlala się po niepoprawynm wyłączeniu konsoli. Tylko przywrócenie systemu do ustawień fabrycznych pomogło. Oczywiście wszystkie dane z dysku poszły się kochać. Zależy czy problem jest poważny czy nie. :dunno:

Link to comment

Wczoraj właśnie jeszcze przeprowadziłem format (ta szybka wersja) i dzisiaj pobieram aplikacje jeszcze raz i mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Czytałem co ten kod oznacza tylko, że miałem wszystko pobrane więc zastanawiało mnie czemu ten błąd się pojawił.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.