Jump to content


KOMARZYSKO

Użytkownicy
 • Content Count

  891
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

174 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Częstochowa
 • GamerTag:
  KOMARZYSKO PL
 • PSN ID:
  KOMARZYSKO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to jest jak się gra z gimbazą [emoji41]
 2. Oby tylko nie przesadzili w drugą stronę
 3. Raid zmieszał mnie z błotem, okazuje się że mimo kilkuset godzin stażu w Divizjone, tak naprawdę nie umiem grać. Tak jak reszta moich znajomych raid za(pipi)isty, fajna mechanika ino mobki z deka przekokszone.
 4. Kilka dni temu kupilem swojego pierwszego oleda, wybór padł na LG C8, przesiadka z KS7000 i wiem że do lcd już nie wrócę, nie ma takiej opcji wypalaniem też się nie przejmuję, bo po co. TV kupiłem po to by oglądać filmy i molestować prosiaka. Jak się coś s(pipi)i, to wtedy będę się martwił a już na pewno, nie będę oglądał jakichś plansz testowych. Szkoda czasu i życia na takie zmartwienia. Pozdrawiam oledowców [emoji41]
 5. Ale ja nie oglądam tvn24 [emoji41]
 6. Ludki, jest tu jakiś posiadacz tivika LG model C8. Trochę się o nim naczytałem i mam silną chęć jechać go jutro kupić. Ktoś mnie powstrzyma złym słowem czy raczej zachęci?
 7. A może z Was ktoś mi wyjaśnić jakim cudem Cap Amer używał Mjolnira? Nie kumam tego.
 8. No tak zmniejszyli, że jak podczas misji wylecą ze 3 naboje to jest sukces. Dobrze że póki co działa myk z doładowaniem specjali w Białym Domu.
 9. Robiłem jedynie na 3 lvl ale prócz schematów to różnicy w dropach nie zauważyłem. Twierdz na heroicznym sobie póki co nie wyobrażam, skoro na hardzie idzie ciężko i trwa to z godzinę z ostanim paczem coś pozmieniali, bo na t4 jak dobiłem do 450 to każdy drop był na tyle, a teraz mimo 500 leci syf nawet na 480
 10. Mnie to wkurza że pomimo ogólnego 501 GS dziś na twierdzach (hard) leciały mi zielone sety na 10 i nawet 15 pkt gs mniej, bez sensu.
 11. Nie wiem jak broń ale ciuchy można rekalibrować na 515.
 12. Ludki patch nic nie z(pipi)al, samoleczenie od poczatku bylo pod dwuklikiem LB, wystarczy czytac opisy skilli.
 13. Te skrzynie można otwierać raz na 24h, jeśli otworzysz wcześniej to nie dostaniesz lootu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.