Skocz do zawartości

PS4 NAT:2 (nat: ograniczony)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam pomocy w temacie jak zmienić ustawienia NAT w konsoli.

Aktualnie wyświetla NAT:2 a w grach typu COD wyświetla się "nat:ograniczony".

Chciałbym aby Nat był otwarty.

 

Wiem, że trzeba nadać stały numer IP dla konsoli oraz także przekierować porty w routerze ale nie wiem właśnie jak to zrobić w szajsie z Orange "Funbox 2.0".

Wiem też, że w internetach jest od groma tutotriali ale ja nie potrafie tego ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za odpowiedź.

Oczywiście już maglowałem portforward.com ale raczej nie znajdę na liście tego routera (funbox), wiem, że produkuje go Sagemcom ale poza tym to już ciężko coś wiecej znaleźć.

Na YT są filmy jak konsola podłączona do routera wykazuje NAT:1.

Tylko nie wiem jak tego dokonać na routerze funbox wlasnie.

Na pewno kupno "normalnego" routera by pomogło ale narazie poki nie musze nie chce inwestować.

Odnośnik do komentarza

Nie ma możliwości uzyskać NAT 1 podlaczajac konsole pod router. Może na filmiku gość podłączył konsole bezpośrednio pod modem.

Jak przekierowales dobrze porty to powinno działać, ewentualnie dodaj jeszcze adres ip konsoli do DMZ.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Szukam pomocy w temacie jak zmienić ustawienia NAT w konsoli.

Aktualnie wyświetla NAT:2 a w grach typu COD wyświetla się "nat:ograniczony".

Chciałbym aby Nat był otwarty.

 

Wiem, że trzeba nadać stały numer IP dla konsoli oraz także przekierować porty w routerze ale nie wiem właśnie jak to zrobić w szajsie z Orange "Funbox 2.0".

Wiem też, że w internetach jest od groma tutotriali ale ja nie potrafie tego ogarnąć.

I co kolego, coś pomogło?
Odnośnik do komentarza

Konsola jest w DMZ, co do portów to nie mam zielonego pojęcia jak je udostępnić bo po prostu w tym (pipi)@nym routerze nie ma opcji "port forwarding".

Dodam tylko, że Neostrada 80 mb. Mimo iz NAT: 2 to w COD:BOIII ciągle NAT:ograniczony.

 

Skoro konsola jest w DMZ to powinna sama sobie już otwierać porty które potrzebuje, co nie?

 

Obstawiam, że Funbox i inne tego typu "wynalazki" to po prostu g@wno.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

tez mam problemy z CODem i to w zasadzie jest jedyna gra, ktora dziala bez zarzutu ale  tak wyswietla Nat Ograniczony, pomimo, ze konsola od dawna ma staly adres IP, DNSy googla, dodana do DMZ, na routerze i tak dodatkowo odblokowalem porty i nadal nic ! To juz chyba provider ktorys z portow musi blokowac, bo innego wytlumaczenia nie mam...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...