Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie powrót do porzuconego w czasie studiów hobby - dj'ki. Wszystko zaczęło się od tego, że wpisując w google jakieś losowe frazesy w wynikach wyszukiwania wyskoczył mój pożegnalny set z ostatniej imprezy na jakiej gościnnie zagrałem. Wrzucam Wam link do posłuchania. Jeśli się spodoba mogę Wam zrobić upload Wav'a albo mp3 320kbps na google drive wraz z okładką.

 

http://paulsmith.wrzuta.pl/audio/0OqnhY1hP23/paul_smith_-_trance_-7-_seven

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nad czym się tu zastanawiać?  Ja tam bardzo lubię sobie pograć od czasu do czasu,  ot tak dla relaksu z drinkiem czy piwem. Oczywiście mówię o graniu samemu dla siebie, w domowym zaciszu. Teraz większość takie mixowanie podpisuje "podcast" i wrzuca na soundcloud. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, że teraz kontrolery wypierają tradycyjne decki, ale ja lubiłem wypalać muzę na cd. Już nawet odtwarzanie z pena mi tak nie podchodziło, zwłaszcza że przy większej liczbie kawałków kręcenie jogiem zajmowało więcej niż zmiana płyty. Skłaniam się raczej ku tradycyjnym deckom, zwłaszcza, że obsługują MIDI, LAN i są kompatybilne z traktorem. Do nowszej wersji traktora to i lapka musiałbym zmienić :(

Odnośnik do komentarza

Wiem, że teraz kontrolery wypierają tradycyjne decki, ale ja lubiłem wypalać muzę na cd. Już nawet odtwarzanie z pena mi tak nie podchodziło, zwłaszcza że przy większej liczbie kawałków kręcenie jogiem zajmowało więcej niż zmiana płyty. Skłaniam się raczej ku tradycyjnym deckom, zwłaszcza, że obsługują MIDI, LAN i są kompatybilne z traktorem. Do nowszej wersji traktora to i lapka musiałbym zmienić :(

decki same w sobie nie są kompatybilne z traktorem. Musisz kupić Traktor Scratch a to w najtanszej wersji kosztuje tyle co przyzwoity kontroler( ok 299 euro) , a gdzie mixer i gramofony? :)

 

 

edyta 

 

Aaaa deckami nazywasz CD Playery typu CDJ ? One też są zawsze w cenie.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Pioneer wypuścił serię kontrolerów, które mają "wbudowane" cdj. Serio, do domowego grania nawet bym się nie zastanawiał nad mixerem + playery. Oszczędzasz miejsce, kasę itd. Dolicz sobie jeszcze kartę dźwiękowa do lapka. Każdy kontroler ma ja wbudowaną, wystarczy kable usb, głośniki i jedziesz, koksem :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki, może faktycznie zacznę się wczytywać i orientować w kontrolery. W sumie opcja byłaby mocna bo mógłbym się wyciągnąć na kanapie z piwkiem i kontroler bez problemu trzymać na kolanach/jakiejś podstawce. Przy pełnym sprzęcie musiałbym na to kawałek blatu przeznaczyć.

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

No właśnie o to chodzi. Ja miałem zestaw mixerem reloop + traktor x1 + karta usb Maya U5. Niestet z racji tego, że wyjechałem do pracy za granicę i nie za bardzo mam tutaj jak mixowac, mój zestaw nie licząc karty poszedł do Żyda. Kiedyś ogarnę nowe lokum, to pierwszą rzeczą jaką kupię, będzie kontroler S5 plus KRK Rokit :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...