Jump to content

Hubert249

Premium Member
 • Content Count

  6774
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Hubert249 last won the day on May 1

Hubert249 had the most liked content!

Community Reputation

2840 Diamentowy Pies

About Hubert249

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów
 • GamerTag:
  Hubert249
 • PSN ID:
  hubertus249x
 • Nintendo ID:
  Hubertus1985

Kontakt

 • GG:
  2268489

Recent Profile Visitors

22089 profile views
 1. U mnie również działa średnio, zarówno na mobilnym jak i WiFi. Ale to bez znaczenia, bo z czasem na pewno ogarną tego laga i problemy z łącznością. Liczy się to, że włączyłem Forze Horizon 4 na telefonie, tak jakbym włączył filmik na Youtube. Pięknych czasów dożyłem.
 2. Pisanie o Legii w temacie Champions League
 3. Gra mnie trochę zaczęła nudzić, to się przerzuciłem z automatów na marksmany i znowu bawię się wyśmienicie
 4. Znowu jest 2x wszystko weekend .
 5. Gram tak jak lubię. Masz moje gnaty z którymi biegam najczęściej. KILO M13 AMAX A i polecam jeszcze FAL i SKS.
 6. Ale po co? Tej grze na pewno nie brakuje popularność a Johnson, to obecnie najlepiej zarabiający aktor. Takie siano, pompuje się w trakcie promocji gierki, przed jej wydaniem. A nie teraz, kilka miesiecy przed premierą CoD 2020. E: Większość BP jest jakaś taka .... czarna. Z jednej strony ma to swój urok, bo nie ma w grze takich cyrków jak w R6 z drugiej jest dość monotonnie. Nagrody za 100 lvl porażka. Natomiast bardzo miło zaskoczyły mnie nowe mapy. Są dużo lepsze niż te z S4.
 7. @iluck85 tylko Mini Reflex z czerwoną kropką Panie Kolego. A na początku, to serdecznie polecam Kilo 141 z Monolith supressor + comando forgrip + no stock + bodajże drugą lufę i właśnie mini reflex w roli celownika.
 8. Ale czaicie, że kupując raz BP masz pienionszki na każdy kolejny? xD
 9. Ja bym najchętniej wziął wszystkie. strasznie się jaram.
 10. @Colinmożna komuś dać bana na zakładanie tematów?
 11. Hubert249

  NETFLIX

  Ja w czasach pandemii nadrabiam starocie, których nie widziałem. Najczęściej z lat 80 i 90. Do tego głównie służy mi Netflix Dzisiaj wjeżdża Big Lebowski.
 12. Ale co tu usprawiedliwiać? Nikt nikogo nie zmusza do kupowania konkretnego sprzętu. Ja patrząc przez pryzmat opłaty na PlayStation rozumiem to w taki sposób, że ja inwestuję w sprzęt Sony, płacę abonament i dzięki temu powstaję wiele różnorodnych gier dedykowany pod ich sprzęt. Wszyscy są szczęśliwi, oni zarobią, ja dostanę kilka porządnych ex-ów. Sony daje poczucie, że użytkownik ma wpływ na rozwój. 

  1. michal

   michal

   ja sie chyba gleb oko zastanowię przed kupnem Playstation 5. Mozna jechać na dorobku przeszlosci, ale limit przyzwoitości moze byc przekroczony.

  2. Colin

   Colin

   cytując pewnego komendanta z Indii - jeśli już masz być zgwałcona, spróbuj czerpać z tego przyjemność.

  3. michal

   michal

   wlasciwie PS5 moze byc pierwsza konsola ze stajni Sony gdzie bez większego zalu jej nie kupie. 

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.