Jump to content

Hubert249

Senior Member
 • Content Count

  6893
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Hubert249 last won the day on May 1

Hubert249 had the most liked content!

Community Reputation

2903 Diamentowy Pies

About Hubert249

 • Birthday 08/08/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów
 • GamerTag:
  Hubert249
 • PSN ID:
  hubertus249x
 • Nintendo ID:
  Hubertus1985

Kontakt

 • GG:
  2268489

Recent Profile Visitors

23713 profile views
 1. Get Out i Us są tak samo zjebane Mam nadzieję, że pomogłem.
 2. Po to, że jest, to jedno z najlepszych multi tej generacji. Im więcej ludzi spróbuje i nie odbije się, po pierwszych kilku meczach, tym lepiej. Próg wejścia jest bardzo wysoki, ale jak się ogranie podstawy, to o jej. Gierka dostarczy Ci takich emocji jak żadna inna.
 3. Podobnie jak TOW. Od lat nic się nie zmieniło.
 4. Jaki rok takie Call of Duty. Ta gra nawet nie stała obok MW. Plastik, kukiełki, karabiny ze sklepu z zabawkami. Zagrałem dwa DM w których poczułem się jak MaZZeo, bo miałem +30 fragów i podziękowałem. Szkoda życia na takie gierki. Zostaje z MW, a jak mi się znudzi, to wrócę do R6, albo spróbuję multi w Destiny 2, które nareszcie będzie w 60fps jak Pan Bóg przykazał.
 5. Ranking już jest na swoim miejscu.
 6. Generalnie na plus, jedynie co mi się nie podoba, to usunięcie miesięcznego rankingu GS. Biedny @Colin
 7. Yeti jaki wizjoner :obama:

   

   

   

 8. :mog:

   

  OvZBDeO.jpg

   

   

  1. Show previous comments  31 more
  2. Czoperrr

   Czoperrr

   Wszedłem sobie na konto Pingowski  i np. w takim Awesome Pea wbija trofik co 3 minuty za ukończenie kolejnych poziomów ze wszystkimi skarbami.

  3. 20inchDT

   20inchDT

   Ciekawe o czym jest gra "Save your nuts"

  4. Colin

   Colin

   @wrog xylitol pewnie też zaciera rączki :D 

 9. Wydaje mi się, że raz na kilkanaście godzin jesteś w stanie wpiąć ten kabelek? XD
 10. No nie wiem mi tam przestrzeni nie brakuje, a przypomnę, że grałem 2 lata na TB Elitach z true 7.1
 11. Od kilku jestem szczęśliwym posiadaczem Arctis 9X. Zastąpiłem nimi inne słuchawki premium - Turtle Beach elite 800, wcześniej miałem headset M$. Także jakieś tam rozeznanie mam. Dla mnie Arctis są zdecydowanie lepsze od TB. Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Po sekundach zapominasz, że masz coś na głowie, bateria to dobre 18h grania, wygodne suwaczki do głośności i miksu, a nie jakieś idiotyczne dotykowe panele. Dźwięk Panie? Bajeczka, zwłaszcza jeśli ustawiony Dolby Atmos do obsługi dźwięku. Często wykorzystuje je do oglądania filmów i seriali, gdzie również sprawdzają się św
 12. Będzie 10h trial. Zakładam, że ten pożal się Boże remaster trafi do usługi jakoś wiosna/lato 2021 EA mogło by wziąść przykład z Acti i wypuścić rimejki Dead Space czy NFS Underground podobne do odpicowanego THPS. Ale po co? lepiej wyrzygać starą grę z patchem na nowe konsole
 13. Hubert249

  NETFLIX

  Właśnie obejrzałem i również polecam. Duży plus, że całość zamyka się w 90 minutach i nie jest rozbita na kilka epizodów. Nie cierpię rozwleczonych crime story.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.