Skocz do zawartości

Gaming a sprawa polska


czapa

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jakie jest najlepsze miasto w Polsce jeśli chodzi o gaming. Osobiście mieszkam w Warszawie i mogę powiedzieć że tutaj to tragedia. Giełda przy stodole dawno umarła. Sklepy to obskurne kanciapy. Są bary growe ale to nie ratuje sytuacji. Jedynie pixel heaven. Jak przelgladam ogłoszenia na olx / allegro to mało osób z Warszawy ma sprzęt czy gry. Patrzę trochę przez pryzmat retro sprzętów i ogólnie rozumianego gamingu. Dowiedziałem się że w Krakowie powstało muzeum fliperow... Może tam jest lepiej?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czasy się zmieniają, ludzie chcą więcej zarabiać niż kiedyś i bardzo dobrych okazji i tanich sklepów już w zasadzie nie ma. Allegro zmieniło się w wielką hurtownię. Euro i dolar stoją tak wysoko, że sprowadzanie towaru najczęściej wychodzi drożej niż zakup w kraju. E-dystrybucja wchodzi brutalnie do domów i jesteśmy świadkami końcówki generacji konsol z grami w pudełkach, często w tych pudełkach dostajemy inwalidów, którzy bez czynnych serwerów są tak zabugowani, że 10 lat temu nikt by nawet przez sekundę nie pomyślał, że można to wytłoczyć na płytkach i wysłać do sklepu. Wszyscy to kupują i cieszą się jak dzieci, że ich konsole nie są always online. Są tak bardzo skupieni na 1080p, że nie czują donga, który ich penetruje od kilku lat już.

 

Sprawa polska to najmniejszy problem wobec armageddonu starego świata gier, który właśnie się dzieje.

 

Mam nadzieję, że pomogłem  :bye:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czasy się zmieniają, ludzie chcą więcej zarabiać niż kiedyś i bardzo dobrych okazji i tanich sklepów już w zasadzie nie ma. Allegro zmieniło się w wielką hurtownię. Euro i dolar stoją tak wysoko, że sprowadzanie towaru najczęściej wychodzi drożej niż zakup w kraju. E-dystrybucja wchodzi brutalnie do domów i jesteśmy świadkami końcówki generacji konsol z grami w pudełkach, często w tych pudełkach dostajemy inwalidów, którzy bez czynnych serwerów są tak zabugowani, że 10 lat temu nikt by nawet przez sekundę nie pomyślał, że można to wytłoczyć na płytkach i wysłać do sklepu. Wszyscy to kupują i cieszą się jak dzieci, że ich konsole nie są always online. Są tak bardzo skupieni na 1080p, że nie czują donga, który ich penetruje od kilku lat już.

 

Sprawa polska to najmniejszy problem wobec armageddonu starego świata gier, który właśnie się dzieje.

 

Mam nadzieję, że pomogłem  :bye:

 

Panie Wiesławie  czemu od razu tak depresyjnie? Tak masz racje ale na Boga  ,  to od razu  trza powiedzieć Everybody Lies  i na końcu nas czeka kostucha bo ona każdego.. wyru...  Tak , jest źle, ale trza walczyć o lepsze jutro. Ja lubie moje miasto ( Warszawa) i  mam parę ulubionych sklepów  ba czasem uda mi się dorwać coś  tanio ( rekord  Nier za 10 zł)   brakuje trochę knajp ale  ostatnio brakuje czasu na to :) Ale Wawa nie jest zła:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.