Skocz do zawartości

Limitless (CBS) 2015 -


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

[tu był trailer, ale widzę, że forumek coś nie lubi odtwarzaczy w postach]

No to dam plakat:

7697809.3.jpg

Dla mnie jedno z milszych zaskoczeń minionej jesieni. Serial luźno nawiązuje do filmowego Limitless\Jestem Bogiem z  2011 roku. Mamy tu podobne zawiązanie fabuły co w pierwowzorze: Brian, typowy przegryw przed 30-stką, nieoczekiwanie wchodzi w posiadanie tajemniczej substancji zwanej NZT, pod wpływem której na pewien czas staje się uber inteligentny. Szybko zaczyna interesować się nim FBI, które rekrutuje go na współpracownika oraz Eddie, bohater filmu (Bradley Cooper), który jest już senatorem i myśli teraz o prezydenturze. 

Niestety procedural, ale bardzo ładnie poprowadzony.  Szybko eksponują się główne wątki i śledzi się je dosyć ciekawie. Trochę sensacji, sporo luzu, humoru i fajnego burzenia czwartej ściany. :) 
Główny bohater jest sympatyczny, nawet Jennifer Carpenter, czyli Debra z Dextera, wypada okej. Z początku aż dziwnie się jej słuchało, gdy nie rzucała fakami w co drugim zdaniu.  :sorcerer:

 

Mam nadzieję, że serial będzie kontynuowany. Pierwszy sezon jeszcze trwa. 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ostatnim odcinku świetnie wypadł

 

 

duet Briana i Rebeki na NZT

 

 

Bardzo podoba mi się to, że ten serial nadal potrafi zaskoczyć czymś świeżym, zgoła niespodziewanym. Zabawa konwencją jest tu na porządku dziennym i wypada to świetnie.  :good2:

 

Przed nami dwuodcinkowy finał. Z jednej strony w ostatnim odcinku wyczuwałem lekkie sygnały, jakby cała historia zmierzała do końca, z drugiej łatwo mogą walnąć jakimś clifhangerem, czy chociażby niewinną furtką. Póki co nie słychać nic o ewentualnym drugim sezonie. Poczekamy, zobaczymy. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ponoć tak ma być :( Brak słów. Że też paździerze pokroju Supergirl czy innego Sleepy Hollow (bez urazy dla fanów) bez trudu łapią kolejne sezony, a tu wyjdzie coś dobrego i oryginalnego raz na parę lat, to zostaje uwalone po jednym sezonie :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...