Jump to content

qraq_pk

Użytkownicy
 • Content Count

  959
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

143 Exclusive Sony

About qraq_pk

 • Birthday 10/07/1985

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://
 • ICQ:
  0

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  gry:) m&a
 • PSN ID:
  qrAq

Recent Profile Visitors

1490 profile views
 1. qraq_pk

  The Last of Us Part II

  fantastyczna analiza obu części od Noaha Sporo rzeczy pominął ale i tak się świetnie ogląda.
 2. qraq_pk

  The Last of Us Part II

  Skończyłem w niecałe 40 godzin na survival. Kurcze przegapiłem gdzieś jeden sejf. 9/10. Może więcej później
 3. qraq_pk

  Far Cry 6

  Większość ludzi nie pamięta nawet jak miał na imię czy wyglądał ten random co był szefem Vaasa
 4. qraq_pk

  Far Cry 6

  A, to kiedy far kraj w feudalnej Japonii? Jakoś asasynem nie potrafią się tam wybrać to może tak?
 5. qraq_pk

  Far Cry 6

  Azja już była (czy tam nepal). W trójce to też chyba jakieś azjatyckie wyspy były, ale nie ważne. Afryka odpada przy dzisiejszym klimacie, bo shitstorm przy strzelaniu do murzynów byłby epicki a nikt nie uwierzy w afrykański kraj z samymi białymi. Osobiście myślę że jakiś fragment Rosji by się super nadawał. Dziwne że nie wpadli na to.
 6. poprawili jakoś to audio? czy nadal koleś w budynku obok robi hałas jakby był zaraz za drzwiami?
 7. qraq_pk

  Far Cry 6

  Ja czwórkę, była irytująca. Primal olałem bo nie mój klimat, choć tutaj gratki za próbę czegoś naprawdę innego (ale też o ile pamiętam na starej mapie w nowej skórze) Piątka to taka kulminacja ubi raka że aż mnie zemdliło. Szostkę sprawdzę jak znajdę w koszu za 5 ojro albo w bibliotece.
 8. qraq_pk

  Far Cry 6

  Z tym się nie kryli jak zrobili new dawn na w sumie tej samej mapie z innym settingiem. Nie wiem, nie próbowałem nawet grać w to. To wygląda na kolejny kopiuj wklej z jedną nową rzeczą.
 9. qraq_pk

  Far Cry 6

  o, znowu spróbują przebić Vaasa z trójki? "tym razem dajmy psycho-geja z głosem Troya Bakera" "ok to może teraz damy TRZECH psycholi?" "Ok tym razem się uda, dawać jakąś gwiazdę" Ale mam wylane na tą serię. Czwórkę miałem za darmo z biblioteki a i tak się zawiodłem i szkoda czasu mi było. Oby, oby tym razem zrobili cokolwiek ciekawego.
 10. Pograłem z pół godziny? odbiłem się po drugiej misji chyba gdzie tym dżipem jedziemy i szczelamy, zaraz po Omaha. Chryste po raz 20 nie będę grał w tą samą głupią oskryptowana grę z innymi modelami postaci. Multi nawet fajne ale mam co innego do grania.
 11. qraq_pk

  Superhot

  bez vr mnie średnio obchodzi
 12. qraq_pk

  The Last of Us Part II

  Chryste ale ta gra jest długa:) W sumie w małych sesjach nie męczy, ale rozumiem że jak ktoś ma czas by grać po 6h to można się znużyć. Te lokacje, te detale. Wow. Fabuła? wypowiem się jak skończę, troszkę za toporne w podaniu pewne rzeczy ale jest ok. I muszę to powiedzieć: The last of us 1 i 2 mają najlepszy 4-taktowy karabin w grach. jak cudnie się strzela z tego, ten dźwięk przeładowania... Serio cieszyłem się ze znowu z tego postrzelam w dwójce
 13. jestem dopiero z Abby na wyspie, ale ogólnie to Joel dostał najbardziej dramatyczną śmierć ze wszystkich "pozytywnych" postaci. Jesse umarł w pól sekundy, Yara dostała kose a potem 50 kul i wio. Jest Manny, bum i nie ma. Isaac był pogadał i umar. Taki świat. Taka konwencja.
 14. qraq_pk

  The Last of Us Part II

  Tru gamers cannot into women.
 15. qraq_pk

  The Last of Us Part II

  Jezu jak z dziećmi. Powiesz coś to zaczną teoretyzować czy goku wygrałby z supermanem.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.