Skocz do zawartości

Line of Duty


Rekomendowane odpowiedzi

"Kiedy akcja antyterrorystyczna kończy się tragicznie, sierżant Stece Arnott odmawia udziału w zakamuflowaniu porażki. Odrzucony przez kolegów zostaje przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego - AC-12, dowodzonego przez komendanta Teda Hastingsa. AC-12 prowadzi dochodzenie w sprawie jednego z najbardziej szanowanych oficerów w policji - komisarza Tonyego Gatesa. Gates nie tylko zyskał tytuł "Oficera roku", ale także jego oddział ma najlepsze wyniki walki z przestępczością od trzech lat z rzędu. Hastings jest przekonany, że nikt nie może być aż tak dobry. Skrępowany w swojej nowej roli Arnott będzie musiał przesłuchiwać cały zespół Gatesa wraz z samym dowódcą. Hastings jest przekonany, że nie można osiągnąć takich wyników działając wyłącznie zgodnie z prawem."

 

 

Skończyłem trzeci sezon i jestem pod wrażeniem widowiska od brytyjskiego BBC. Pierwszy sezon jest najlepszy; dobre tempo, intryga, zwroty akcji i satysfakcjonujące zakończenie.

Drugi ciągnie pewne wątki z pierwszego sezonu i dokłada nowe i przez pierwsze odcinki jest słabiej niż w świetnym pierwszym sezonie, ale później rozkręca się.

Trzeci sezon to rozprawienie się z całym brudem jaki nazbierał się w dwóch sezonach, serial wjeżdża od razu z wysoką formą i godnie kończy chyba wszystkie dotychczasowe wątki.

 

Mimo, że zamówione są kolejne sezony to teraz jest dobry czas żeby zacząć oglądać, bo trzy dotychczasowe sezony są jakby zamkniętą całością.

Polecam spróbować tego dość świeżego kryminału gdzie policjanci ścigąją policjantów zamiast kolejnych seryjnych morderców. Dzięki porządnym aktorom i ich pracy ani razu nie poczułem zażenowania spowodowanego nadmierną sztucznością co ostatnio mi się udzielało oglądając np. rusków w The Americans.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...