Skocz do zawartości

12 Monkeys [2015] - SyFy


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera jaki ten drugi sezon był gruby to ja nie mam pytań :fsg:

 

Po pierwszym myślałem, że będą dalej ciągnąć wątek wirusa ale całkowicie olali temat ponieważ jakby nie patrzeć, naprawa struktury czasu jest ważniejsza.

Trochę mi się dalej nie podoba, że paru ludzi jest w stanie rozpieprzyć coś co jest teoretycznie niezniszczalne i jednym z podstawowych 'składników' wszechświata, no ale wszystkiego nie można mieć. Poza tym akcja przez cały sezon i praktycznie zero nudy.

W finale pięknie nawiązali do filmu dwoma rzeczami- jedną z tzw Primaries zagrała nie kto inny jak oryginalna Doktor Reilly z filmu czyli Madeleine Stowe.

Drugą było wysłanie Jennifer do Pierwszej Wojny Światowej, zupełnie jak Cole w oryginale.

Teraz znowu akcja będzie się częściowo działa w dalekiej przyszłości (rok 2163).

 

Podwaliny pod trzeci sezon zrobili sobie konkretne, czekam z penisem w pupie.

Odnośnik do komentarza

No, Masorz, widzę że nie tylko mnie drugi sezon 12 małpiszonów pozytywnie zaskoczył. :D Przy pierwszym spodziewałem się crapa, ale w sumie dało się to oglądać, no a do tego Amanda Schull  :wub: 

Amanda-Schull_2.jpg

 

:banderas:

Głównie dla niej to męczyłem, bo reszta bohaterów dość nijaka niestety. 

W drugiej serii jednak faktycznie dorzucili do pieca i ogląda się to bardzo fajnie. Jestem dopiero po siódmym odcinku, bo dotychczas ten serial miał u mnie chyba mimo wszystko najniższy priorytet, ale wygrzebuję się powoli z innych, także niedługo pewnie dokończę ten. :)

W sumie ten motyw wirusa i przedstawienia tamtejszego postapo w przyszłości kojarzył mi się mocno z The Division, no ale to w pierwszym sezonie.

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...