Jump to content

Kymel

Użytkownicy
 • Content Count

  2141
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kymel last won the day on October 10 2013

Kymel had the most liked content!

Community Reputation

700 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Kymel_PL
 • Steam ID:
  kamell_pl

Recent Profile Visitors

1694 profile views
 1. Nie trzeba zgadzać się z projektem Superligi żeby zrozumieć, że w żadnym momencie tej wojenki nikt nie brał pod uwagę zdania fanów, piłkarzy, trenerów, bo liczyło się tylko to kto będzie miał tort i jak go dzielił. Tylko jedna strona pokazywała otwarcie, że jest chciwa i chce więcej pieniędzy dla siebie a druga udawała cnotkę i wycierała sobie gębę małymi klubami oraz podburzała głupich fanów, np. Chelsea. Gdzie byli ci kibice jak kluby z Anglii postanowiły odłączyć się i stworzyć własną ligę oraz usuwali Rule 34 żeby dać podstawy pod przejęcie klubów przez oligarchów i Arabów. A no tak, wtedy
 2. https://www.thetimes.co.uk/article/c436340a-a1ec-11eb-b457-728758ee7665?shareToken=2bae2a2f26386857cd07d60ce814de23 Piękne podsumowanie hipokryzji fanów "prawdziwego futbolu".
 3. https://www.realmadryt.pl/news/103253-uefa-poluzuje-finansowe-fair-play xD Neymar za 222 miliony? Za niedługo rekord zostanie pobity. Ciekawe czy działacze BVB oraz Bayernu skomentują to czy już nie trzeba udawać tych najmądrzejszych?
 4. Fajna ta wojenka, taka nie za długa i nie za bardzo treściwa. Jeszcze okaże się, że jutro wszystko wróci do normy a od poniedziałku zapomną wszystkie strony o tej sprawie xD
 5. Radio SER podaje, że na razie nikt nie opuścił Superligi, a założyciele na razie zwołali na wieczór zebranie. Wywiad z Florentino pozostaje zaplanowany na 23:30. Także na razie wstrzymajcie się z otwieraniem szampanów.
 6. https://www.meczyki.pl/newsy/sad-wydal-orzeczenie-w-sprawie-zakazu-gry-pilkarzy-w-lidze-mistrzow-jasne-stanowisko-wladz/164371-n Ciekawe czym teraz będzie straszyła UEFA?
 7. Dla tych co obudzili się z zimowego snu w ostatnim tygodniu: od zawsze były kluby bogatsze i biedniejsze. Tak to wygląda w każdej dziedzinie. Jak ktoś chce posłuchać jak gada hipokryta to polecam wywiad z prezesem UEFA: https://www.realmadryt.pl/news/103220-ceferin-wszyscy-sa-z-nami-po-stronie-superligi-stoi-garstka-chciwych-ludzi O chciwości gadają ludzie, którzy do dzisiaj nie ujawnili ile zarabiają i czy obcięli sobie pensje w związku z pandemią, tak jak zrobiły to kluby piłkarskie. Podsumujmy: Z jednej strony mamy dwunastkę chciwych klubów, które pokazują d
 8. Tak, federacje wyrzucą najdojniejsze krowy przy oklaskach zagorzałych kibiców i mlaskających oraz nieskazitelnych działaczy federacji i FIFA/UEFA. Mocne xD. Od początku tego sporu federacje i FIFA/UEFA stoją na straconej pozycji, bo ktoś chce im zabrać cały tort i dzielić się nim tylko ze sobą zamiast ze skorumpowanymi UEFA/FIFA. Jedyne na kim siądą prawnicy piłkarzy to na FIFA/UEFA jeżeli ich wykluczą z kadr. Już mieliśmy takie sytuacje w innych dyscyplinach i w każdym przypadku organizacja typu FIFA przegrywała. Jak czytam o tym przesycie wielkimi meczami to robię duże oczy. Widzę, że tuta
 9. Tak, już to widzę jak United jest zastępowane w liczbie kibiców przez Everton. Bądźmy poważni. Zdecydowana większość kibiców największych klubów nie jest w Europie a w Azji i USA. Jest to tak samo naiwne myślenie jak to, że nowa LM ma bardziej sprawiedliwy format i UEFA interesuje więcej szans dla małych klubów i sprawiedliwość w piłce nożnej (xD). Perez dobrze to podsumował, że takie same uwagi były jak tworzono Puchar Europy lub Premier League.
 10. Problem z tym tokiem myślenia jest jeden, o czym Perez wspomniał w wywiadzie. Jeżeli piłka nożna ma 4 miliardy fanów na całym świecie, z czego 2 miliardy fanów ma 12 klubów z SL to chyba logiczne, że trzeba je ratować. Teraz mamy sytuację, w której te kluby generują 90% zainteresowania z praw do transmisji dla swoich lig i UEFA a mają z tego niewielkie pieniądze. Z drugiej strony mamy takie Las Palmas, którego budżet w 90-100% ratuje kasa z praw do transmisji w tv i wychodzi dzięki temu na plusie. Kto więc na tym najbardziej traci? Duże kluby bez których produkty typu La Liga czy LM nie miałyb
 11. Polecam przeczytać wywiad z nocy z Perezem. Mówi o przejrzystości a raczej jego braku w UEFA, o spadku zainteresowania piłką nożną przez nowe pokolenie, o tym, że 200 topowych klubów w Europie straciło w poprzednim roku 5 miliardów dolarów oraz m. in. o obniżkach pensji w klubach aby przetrwały podczas gdy szefowie FIFA, UEFA czy lig krajowych żyją jak królowie a gadają o solidarności.
 12. Gdy za projektem Superligi, od strony finansowej, stoi JP Morgan, który ma w aktywach 3 biliony dolarów to nie ma szans żeby to nie udało się. Zwycięzca LM otrzymuje 120-150 milionów euro podczas gdy kluby założycielskie dostaną po 300 milionów wyrównania za straty spowodowane Covidem. Jak myślicie jak długo będą opierać się inne kluby przed dołączeniem do SL żeby tylko kawałek torta trafił do nich?
 13. Kymel

  NETFLIX

  To jest serial oparty o mangę więc nic dziwnego, że tak skojarzyłeś. Szkoda jedynie, że mocno zaorali materiał źródłowy, który jest lepszy. Przynajmniej w nim potwory straszą a nie są tylko popychadłami.
 14. Najnowszy odcinek petarda. Aż żałuję, że trailery obejrzałem. Miałbym większe zaskoczenie pod koniec.
 15. Pięknie dziękuję za gifta Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.