Skocz do zawartości

BUTTHOLE SURFERS


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłem dopiero w 2014 mając 29 lat ale gdy pierwszy raz usłyszyłem utwory ''Sweat Loaf'' czy ''22 going on 23'' poczułem się jakby ktoś postawił przede mną drzwi, które przenoszą w inny wymiar ludzi. Psychodela, mix różnych dzwięków i genialne pomysły na piosenki jak chociażby w wałku ''Hay'' potwierdzają opinię, że to obok Faith No More najważniejszy zespół muzyczny założony w latach 80tych XX wieku. Takiej bezkompromisowości i siły wyrazu rzadko gdzie można spotkać w rockowych bandach o punku nie wspominając. Wystarczy tylko zerknąć na ich koncert z lat 80tych 

 

czy ten 

 

utwory takie jak One Hundred milion people dead, eindhoven chicken, all day, day of the dying alive czy shah sleeps in lee harveys grave powinny znajdowac sie w ksiazkach ze zdrowa muzyka i przewodnikiem dla ludzi z otwartym umyslem.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.