Skocz do zawartości

Jakie jest wasze ulubione Demo magazine PS1? :)


Sleeper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo pierwszy mój PSM!

Numer 4/99 z okładką Raziela z Soul Reaver. 22 złote - w tamtych czasach był to twardy orzech do zgryzienia - gazetka z demówkami, czy pirat:/

Swoją drogą, akurat wychodziłem z kolegą z salonu gier Arcade.

Starszy jechał autem i mi wręczył tą gazetkę. Chciałem błyskawicznie znaleźć się w domu i grać w demko!

 

Później zamówiłem archiwalię, bo zmylił mnie napis "14 pełnych wersji gier", które okazały się indykami yaroze:

No, ale co się nagrałem z siorą w Gravitation, to moje :obama:

 

DLACZEGO DZISIAJ NIE MA DEM?

Jakbyśmy przed premierą pograli w demko No Man Sky, czy złożylibyśmy preorder?

Przyznam, że czasem marząc o jakiejś grze, grałem non stop w demko odkrywając wszystkie sekrety i to było piękne.

A gdy już dozbierałem do tego pirata - czar pryskał i tak level z demka był najlepszy:)

Odnośnik do komentarza

Demo One z rybkami:

 

 

Do dzisiaj ta muzyczka z menu przypomina mi miliard wspaniałych, beztroskich chwil i wspomnień. A na demie robiło się z kumplami zawody kto szybciej ukończy level w Crashu, czy też sam rozkminiałem jak przejść ten dziwny fragment z Tombi <nostalgic>

Edytowane przez Mac89PL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nigdy nie zapomnę Demo Drivera 2 w którym spędziłem mnóstwo czasu, dostępny był tylko tryb gry ''Quick Chase'' w którym na czas ścigaliśmy inny samochód, oczywiście ja w ogóle nie byłem tym zainteresowany tylko parkowałem sobie samochodem, wysiadałem z niego, jeździłem zgodnie z przepisami, podziwiałem okolice (tak miałem z 10 lat :D) i tak dalej. Problem w tym, że jak odjechałem za daleko to przerywało grę więc miałem opanowany ten wycinek mapy co do metra  ^_^

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...