Jump to content

Cryptark


Rozi

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=_O8B4-X-NBw

 

Twin-stick shooterowy rogue-lite, w którym przemierzamy w latającym skafandrze opuszczone statki, celem grabieży artefaktów, uzbrojenia i przede wszystkim kasy. Kasa potrzebna nam jest do kupowania wyposażenia na kolejny lot i zniszczenie rdzenia, które to kończy rajd. Statki są generowane losowo i posiadają specjalne wymagania, które pozwalają uzyskać dodatkowe fundusze. Nie jest łatwo, bo wraki pilnowane są przez drony, miny, systemy alarmowe i inne przeszkadzajki. Gra łączy podejście strategiczne z napier.dalaniem z przeróżnego uzbrojenia (np. mini ładunki nuklearne) i poceniem się przy unikaniu fal wrogów. Poziom trudności jest dość wysoki, a porażka okupiona jest znacznym uszczupleniem budżetu, oraz cofnięciem nas do początku. Nie wiem, czy gra się kiedyś kończy, ale pewnie nie. Dodatkowo jest możliwość grania w kooperacji. Tyle wiem. Wiem jeszcze, że klimat i soundtrack niszczy kosmos i okolice:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z-E8h-ndNmM

  • Upvote 1
Link to comment

Dostałem wpier.dul w Cryptarku, bo brak radaru i dwa rdzenie do zniszczenia, to coś czego jeszcze nie przeszedłem w tej grze XD Po śmierci i wyczerpaniu środków nasz save jest kasowany i zaczynamy od nowa kampanię. Tylko tym razem dostałem do wyboru skafandry, które zdobywamy za artefakty. I od nowa pięć fal. Git gud.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.