Jump to content

Faka

Użytkownicy
 • Content Count

  3580
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

853 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

3407 profile views
 1. Weź pokaż zdjęcie jak teraz to wygląda XD
 2. A kaptur na łeb można zakładać? XD Nie no, co Hendrix pisze o tych poziomach trudności to nie ma bata i jednak ten Day one wjedzie jak w masło.
 3. Listunio tutaj czasem pomaga przyciemnianie obrazu jasność w HDR jak ma szare obrazy czy też tak można powiedzieć mleko. Ja już nieraz tak miałem to pomagało kombinować z jasnością, żeby obraz ładnie wyglądał w HDR.
 4. Tak jak napisałem, ta gra będzie miała więcej frajdy i gameplayu w porównaniu do Death Stranding. Jak pyknie trial to kupuję pełną wersję. Dobrze zaoszczędzony hajs.
 5. Faka

  Konsolowa Tęcza

  Nie wiem, co tam jeszcze w nowych częściach HoMM można wymyślić? Trójka do dziś dnia jest ogrywana przez miliony graczy, nie wspominając o tym jak bardzo mocno jest rozwijana przez scenę moderską i fanbase, że nigdy się nie znudzi.
 6. Faka

  Konsolowa Tęcza

  Wiedziałem, że to będzie miało coś wspólnego z Anthem, zwłaszcza, że chodziły słuchy o jakiś małych gunwo dodatkach do tej gry, no beskitu XDD
 7. Faka

  Konsolowa Tęcza

  Jakoś średnio mi się chce wierzyć w ten Bioware, że coś ciekawego ogłoszą w tym N7 Day. Z tego studia to ciągle odchodzą pracownicy. Nie wiem, może @Hendrix coś na ich temat wie.
 8. I gituwa, hajs zaoszczędzony, a tak w ramach abonamentu się ogra na trialu i się pomyśli, czy warto wydać.
 9. Faka

  DIABLO IV

  Tak ostatnio rozkminiałem z tym otwartym światem w D4 - no imo, średnio, średnio ten pomysł wypada. Już nie będzie tych losowo generowanych lokacji, skoro to ma być pełne mmo jak z innymi graczami będziesz mógł eksplorować świat. Chyba, że te generowane lokacje zrobią tylko w lochach, pod warunkiem, że będzie ich od zayebania w porównaniu do poprzednich części.
 10. A to na build multishoot dh mi potrzeba, dlatego tak się głowię czemu jest niskolevelowy craft item. Co do kowala, mam go wymaksowanego 12 lvl. Czyli problem tu leży mam niskolevelowy plan craftu, ok. Dobra, okazuje się, że ja mam te niskie patterny. No nic, trzeba farmić, żeby wypadł ten wysoki lvl.
 11. @Orzeszek Wiesz może co trzeba zrobić, żeby ten https://us.diablo3.com/en/artisan/blacksmith/re(nene)e/captain-crimsons-silk-girdle wycraftowany item był na 70 lvl? Za każdym razem jak robię to ma 31 lvl? A kostka kanainego nie pozwala wycraftowanych przedmiotów transmutować.
 12. Tam na te procesory to ja bym i wiadro pasty napiedolił. Już dwa razy tak rozkręcałem i za każdym razem była cisza.
 13. Tak z ciekawości sobie dzisiaj wróciłem do D3 i mój main DH dalej robi sieczkę z buildem sentry (set natalii) XDD. Myślałem, że coś się pozmieniało do tego czasu, a tu dalej idę jak przecinak w tych szczelinach. Żadnego nerfa nie dostał ten build.
 14. Faka

  DIABLO IV

  Książek jest sporo jak na uniwersum Diablo. Z tego co pamiętam, to parę książek przeczytałem w czasach D2, a z tej D3 to Zakon, Nawałnica i coś jeszcze.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.