Jump to content

Faka

Użytkownicy
 • Content Count

  5403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1357 Nie-random

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

4843 profile views
 1. Podziwiam, kurde, open world za open worldem ogrywać. Żeby Ci nie przyszło obrzydzenie przed Valhallą.
 2. I cyk, 50 groszy do skarbonki ppe.
 3. Za czasów xbox 360 nie było. To dopiero za xbox one zaczęło się srać i wyszło jak wyszło, a tak teraz świadomi gracze wiedzą, co wezmą i kupią, raczej MS nie będzie miał problemu ze sprzedawaniem Sexa w naszym kraju.
 4. Miałoby to sens, bo w Japonii to xbox nie ma szczęścia, a tak to ludzie mogli mieć wcześniej nową generację z gierkami za 4 zł, tyle, że to puste pudełka są, tak jak napisałeś.
 5. Kurła, dobra wiadomość, ale chyba nie ma szans, że w kartonie będą jakieś wcześniejsze preordery, czy tam konsole na półkach. Te zdjęcie to z jakiego kraju zrobione jest?
 6. Uuu, ale będzie czytane, klasycznej gierki Fighting Force, co jak co, ale artykuły retro to robicie najlepsze. Co nowy numer, to zawsze zaczynam z tym tematem, a potem za resztę. Może kiedyś na tapetę weźmiecie Future Cop L.A.P.D.
 7. Ja tylko słucham Archona i Quaza, bo oni nie oceniają, a tłumaczą poniekąd o czym ta gra jest i z czym to się je, jakie problemy ma i wymieniają, żadnych skali ocen, tylko tyle i aż tyle. Forumek też w tym czasami pomaga, normalnie takiego Crosscode bym w życiu nie poznał i nie zobaczył, o czym ta gra jest, tak samo z Hadesem, a wciągnął się w te gierki człowiek.
 8. Nie, nie zamykają, te sklepy będą otwarte, po prostu będzie więcej rygorystycznych działań odnośnie higieny obiektu, tylko tyle. No chyba, że za tydzień wpadną na pomysł zamykania wszystkiego, a teraz póki co, to odpukać.
 9. Ludzi się naczytali o jakiś problemach z bandingami, verticalami i teraz szukają problemu.
 10. A daj takiemu tlou2 5/10 i robisz piekło. Tak samo w działach Nintendo nie masz prawa dawać niskich ocen (tak, ocenianie botw od Ficusia dalej aktualne).
 11. No to za 3 tygodnie się weźmie, za darmo w gp
 12. A ten dodatek, Speedcross, warto coś z tego brać? Przeszedłem wątek fabularny, teraz jakieś wraki zdobyć, wyczyny porobić i inne pierdoły.
 13. Od kiedy mamy smart telewizory i w ogóle, piloty z żyroskopami i milion aplikacjami wgranymi, jak te twitche, youtuby, to ja nie widzę sensu tego pilota sony, a także odpalania z konsoli tych aplikacji, bo mój telewizor ma wszystko w tym temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.