Jump to content

Faka

Senior Member
 • Content Count

  6073
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1505 Nie-random

1 Follower

About Faka

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

5336 profile views
 1. Jedyny sens jaki pozostaje, to czekać na pierwsze DLC, to może już gra będzie porządnie połatana, bo jak widzę ten patch notes to się niczym nie różni od takiego hotfix i również mogli tak nazwać tego wczorajszego.
 2. Jednak dawno nie widziałem czegoś takiego, żeby korpo pod presją graczy się ugięło i wróciło do starych cen, a na dodatek jeszcze zmienili wymogi grania w online gry. Takie Sony czy Nintendo by obstawiali na swoim i pocałujta w dupę wójta.
 3. Faka

  Konsolowa Tęcza

  No to już po rimejku THPS. Thx acti. I jeszcze blizzarda i tego całego wowa do zsypu. Śmieć firma.
 4. O Leonie, czy tam Chris to już zapomnieli w 7? Ta gra dalej jest związana z uniwersum Resident.
 5. Jak tak patrzę po netach ile kosztuje gp ultimate na 12 m-cy po 260 zł to nie ma tragedii. Raz, że Gold, dwa gierki w gp które non stop dodają to i tak luks w porównaniu do gier, które trzeba teraz bulić po 300 zł.
 6. Ja tam widziałem dużo Residenta w Resident 7, chociażby menu, przedmioty, jednak ewoluowanie gier jest dobre, bo zawsze to jakaś nowa świeżość w serii. Jakbym miał grać non stop w te same mechaniki z jedynki do trójki, to bym się prędzej powiesił, niż miał grać dalej w to samo, bo to tylko reskin by był.
 7. Faka

  Bond

  Czyli ploty się potwierdziły, że znowu obsuwa. No beka wnusiu.
 8. Faka

  Desperados 3

  To nawet nie będę ruszał remastera jak tak po bandzie dali. Mam gdzieś płytki ze starych wersji.
 9. Faka

  Desperados 3

  Serio, ocenzurowali tych szwabów? Tzn czego tam nie ma, swastyki?
 10. Po świetnej siódemce, która fajnie była zrobiona pod fps, również łyknę bez gadania Village i na dodatek w maju, gdzie w tym miesiącu nie ma nic ciekawego, to wjedzie day one.
 11. Faka

  Desperados 3

  Gra ktoś? No nie powiem, że jest fajnie zrobione i nawet sterowanie jest spoko. Tylko te okienko zapisywania jest zdeko irytujące, który Ci spami kiedy ostatni raz zrobiłeś. Da się to jakoś wyłączyć? Powrót po tylu latach do gry, to coś wspaniałego, gdzie za gówniaka grałeś w poprzednie części na kompie, takie fajne czasy RTS z Commandos, Robin Hood, czy wyżej wspomniany Desperados.
 12. Faka

  Fast food

  Promocyjne zestawy (okazyeah) z maka tylko z wodą. Już układają nam życie pisjeby z korpo xd. Tak to tylko normalne zestawy z napojami są.
 13. No do niedzieli mają czas jeszcze.
 14. No i gdzie ten patch? Już chyba minął termin tych 10-ciu dni? XD
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.