Jump to content

Moja zawartość, przeglądanie swoich postów


Nitrom

Recommended Posts

Z góry przepraszam wszelkich moderatorów i administratorów, bo pewnie już jest taki temat - jednak nie potrafilem go znaleźć używając wyszukiwarki (aż mnie potraktowała kontrolą antyfloodową).

 

Nie mogę zobaczyć swoich postów, szukałem pewnego tematu, być może kilkuletniego, w zasadzie widzę tylko posty z jednego tematu w swoim profilu. Czy forum przeszło jakieś generalne czyszczenie ostatnio, czy po prostu jakiś błąd? Pozdrawiam PPE.

 

edit: wchodząc w dział "reputacja" jestem w stanie zobaczyć malutką część postów - tylko tych, w których ktoś dał łapkę w górę bądź w dół.

Edited by Nitrom
Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coś jest na rzeczy. Pamiętam że rejestrowałem się na tym forum wiele lat temu i troszkę wtedy skrobałem tych postów. Zwłaszcza w tematyce retrogamingu, o Chrono Triggerach, snesach, nesach, konsolach "pegazuz" i grach generacji 8-bitowej. Potem jakoś tak gdzieś mi się forum "zapomniało", bodajże na skutek emigracji, po czym przypomniało kilka tygodni temu. Także i mi większość starych postów wyparowała. Podejrzewam że jakiś backup był w międzyczasie. Mam rację czy nie?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.