Jump to content

ornit

Użytkownicy
 • Content Count

  5448
 • Joined

 • Days Won

  3

ornit last won the day on May 31 2017

ornit had the most liked content!

Community Reputation

2194 Diamentowy Pies

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

8315 profile views
 1. @Absolem W życiu nie słuchałem Machine Head. Serio, nie znam tego zespołu choć od zawsze jego nazwa obijała mi się o uszy
 2. Nightwish, Accept, Obituary, Vader i jakieś nonejmy dołączają do Mystic Festival. Coś czuję, że kupię bilet na 1 dzień bo oprócz Mercyful Fate nic mnie z tego nie interesuje..
 3. ornit

  World of Warcraft !

  15 października w Classicu dodają Dire Maul.. Akurat wbiję 60lvl..
 4. ornit

  News

  Varg podał na Twitterze, że szykuje nowy album Burzum Nie planował tego ale zebrało mu się tyle materiału, że wypuści ścieżkę dźwiękową do sesji RPG swojego systemu My Farog. Oczywiście żartuję sobie, jednak płyta utrzymana ma być w klimacie ostatnich dwóch dokonań. edit: (pipi)a! Okazało się, że to nie żart i faktycznie kolejny album ma być podkładem pod przygody dzielnych hobbitów Ja i tak kupię! Hail Odin!
 5. Metalmania w sierpniu przyszłego roku gdzieś na tyłach Warszawskiej Progresji. Na razie zapowiedziano Mayhem, Candlemass i At the Gates.
 6. Byłem wczoraj na koncercie Behemotha w Wawie. Whoredom Rife pozamiatał dla mnie karty i mogłem wracać w sumie do domu ale żal mi było wydanych pieniędzy więc zostałem. Behemoth dał super profesjonalny szoł i gdyby to był mój pierwszy gig Behemotha to opuszczałbym Progresję z mokrymi gaciami. Niemniej, oglądanie ich to jak chodzenie na występy szwajcarskiego Bolzer. Grają tu co roku a w PL grali w sumie już po raz trzeci w 2019. Myślę, że ludziom przejada się ta formuła. Te same zachowania, stroje a'la Piraci z Karaibów. Na szczęście setlista się LEKKO zmienia. Jeden bis i do widzenia. Dawno nie wyprzedali Progresji. Zeal and Ador też zagrali świetnie (zwłaszcza pod względem wokalnym), niestety nie jest to muzyka dla mnie. Merch bardzo dobry. Dużo płyt wszystkich zespołów. Nergal zażyczył sobie 100 PLN za limitowaną EPkę 10" dostępną jedynie na tej trasie No co za zdzierstwo! Oczywiście kupiłem Z ciekawostek, wszystkie płyty dostępne na stoisku były też podpisane przez Setha. Na stole leżał belt buckle za 550 zł (jeśli się nie mylę) a pan spod lady wyciągał przypinki. Na stoisku WR można było spotkać szefa Terratur Possessions. Kupiłem przypinkę WR i wymieniłem uprzejmości z rzeczonym blondynem zapewniając o swoim niekończącym się supporcie dla tejże wytwórni oraz nadziei na rychłe wydanie kolejnego albumu Misotheist.
 7. ornit

  World of Warcraft !

  Ja nie wyobrażam sobie już powrotu do retaila czy kupienia kolejnego dodatku. Jak Classic upadnie to przestanę grać w WoWa
 8. Bywaly koncerty Mayhem na 200 osób wiec to słabe porównanie. Sam idę w niedzielę ale głównie na Whoredom Rife i żeby kupić jakieś piny i płyty.
 9. Ja po wypłacie kupuję bilet. Głownie na MF, resztę się zobaczy albo i nie. PS
 10. ornit

  World of Warcraft !

  43 lvl. Gram codziennie 2h. Gildia rajduje, ja może znajdę jakiegoś spota jako rezerwowy. Jaram się nadal cały czas. Dobrze, że sezonowcy już odpadli.
 11. ornit

  World of Warcraft !

  Dzisiaj o 16.00 byłem 136'ty w kolejce na Shazzrah. Nie wiem co tak suabo
 12. ornit

  World of Warcraft !

  Ten AoE spam w dungeonach jest szalony Jak już napisałem biegam w resto i tylko co czwarta grupa na instancje złożona jest z innych klas niż magowie. Osobiście mi to wisi kto jak gra, najwyżej po każdym pullu muszę napić się wody ale współczuję graczom bez dobrego AoE bo na czacie widzę tylko spellcleavy. PS Nie grajcie na tych (pipi)owych nowych serwerach. Na Shazzrah teraz w godzinach szczytu czeka się już tylko 1-1,5h. Na tych nowo dodawanych zostaniecie wkrótce sami. PS2 Zauważyłem, że na Shazzrah gra w (pipi) Polaków. W każdej grupie mam przynajmniej jednego typa obrażającego kogoś po polsku.
 13. ornit

  News

  I Preorder w Pagan Records https://pagan-records.com/pl/p/NON-OPUS-DEI-Glod-CD-digipack-PRE-ORDER/11150
 14. ornit

  World of Warcraft !

  Kto emigruje? Sorry ale ja nie widzę sensu. Jedynym problemem są kolejki, które w końcu same z czasem znikną wraz z naturalnym odpływem ludzi z classica. Po wyemigrowaniu na mało zaludniony serwer trzeba pamiętać, że stamtąd też z czasem odpłynie w (pipi) ludzi. Poza tym chyba jak ktoś już wcześniej zarezerwował naszą ksywę na tym serwerze to musimy sobie szukać nowej.. edit: zaraz...to oni mają otworzyć nowe serwery dla emigracji? To już zupełnie bez sensu
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.