Jump to content

ornit

Użytkownicy
 • Content Count

  5634
 • Joined

 • Days Won

  4

ornit last won the day on April 11

ornit had the most liked content!

Community Reputation

2375 Diamentowy Pies

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

8802 profile views
 1. Dla ludzi wychowanych na Bajtku może to być nie lada gratka. Ja pasuję bo dla mnie wtedy pismo to było już nieatrakcyjne (mam kilka numerów z lat 80/90 więc wiem o czym piszę). Osobiście przytuliłbym takie wznowienie Top Secret albo SS.
 2. Tak samo mówiono o Warlorsdsach i Legionie
 3. Chcę po prostu mieć pudełko
 4. Dobrze, że będzie jak przewidywałem i nie kupowałem tych dodatków. Kupię wersję pudełkową.
 5. Zrobię sobie murzyna geja.
 6. ornit

  Pochwal się...

  Coś takiego dziś do mnie trafiło Długo oczekiwana reedycja Mare - Spheres Like Death/Throne of something Reedycja (nie jestem pewien czy oficjalna) Zyklon B - Blood Must be shed (Ihsahn, Samoth z Emperor, Frost z Satyricon) Immortal - The 7th Date of Blashyrkh - super sprawa, że ta koncertówka w końcu doczekała się wydania na winylu. Mam na CD. Ciekawe kto zgarnął tantiemy? Pewnie Demonaz. Najnowsza kolorowa EPka Whoredom Rife Dwukasetowe wydanie ostatniego albumu Burzum, na którym Varg nagrał plumkanie pod sesje RPG do swojego systemu Myfarog.
 7. ornit

  Pochwal się...

  Dawno nie było szatanów xd
 8. ornit

  2D DOJO

  Grających Kenem jest wielu, DeshikenKFG jest jeden. Gość to prawdziwa maszyna. Gra nie tylko efektywnie ale i efektownie. Wszystkie akcje Kenem doprowadził do perfekcji. Kara-shoryu? Nie ma problemu. Hit confirmation? Bardzo proszę Ma doskonale opracowane footsies
 9. ornit

  Street Fighter V

  Nie zapominajmy, że na PSX była porżnięta animacja. W tamtych czasach to nie przeszkadzało ale dziś nie da się grać.
 10. A już myślałem...Szkoda, że to nie TA "Diuna" Ej, obczajcie W 1992 większości z Was jeszcze nie było albo na tatę wołaliście mama. Pamiętam, że przed końcem roku szkolnego trzeba było zadeklarować jaką książkę chce się dostać na zakończenie klasy. Wybrałem Batmana Jak zobaczyłem to 660-cio stronnicowe (pipi) to pomyślałem, że nieźle ich po[i]je[/i]bało. Rzuciłem to w kąt. Po roku w lato coś mnie jednak wzięło żeby zabrać tą książkę do babci na wakacje. Przeczytałem z zapartym tchem. Po roku również i w kolejne wakacje powtórzyłem ten sam rytuał. Po dziś dzień chętnie wraca
 11. ornit

  Street Fighter V

  Normalnie napisałbym, że dostaniesz w(pipi) i odinstalujesz ale dzięki tej akcji z plusem będzie wielu noobow takich jak Ty przez co nauczysz się grać.
 12. A zauważyliście, że wychodząc na boisko wszyscy są zawsze mocno wkurwieni?
 13. Pograłem trochę. Bardzo słaba gra. Zbyt uproszczona przez co szybko nudzi. Nie ma nawet faulów ani spalonych. Nie ratuje tego nawet licencja a spędziłem całe swoje dzieciństwo przy Polonii 1.
 14. ornit

  Zakupy growe!

  Takie gry zamówiłem u Czezkyego (i dziś trafiły do paczkomatu) Obecnie kupuję gry żeby tylko kupować. Zagrać w nie zamierzam kiedy definitywnie zakończę swoją przygodę z World of Warcraft Classic (czyli pewnie za rok).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.