Jump to content


ornit

Użytkownicy
 • Content Count

  5304
 • Joined

 • Days Won

  3

ornit last won the day on May 31 2017

ornit had the most liked content!

Community Reputation

2117 Diamentowy Pies

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

8170 profile views
 1. Bilet na Slayera na płytę można teraz dorwać za 150 zł... Gdybym był fanem i kupił w przedsprzedaży to bym się w(pipi)ił.
 2. ornit

  Pochwal się...

  Departure Chandelier - Antichrist Rise To Power. Napoleoński wojenny czarny metal opowiadający historię Imperatora. Wpada w ucho, w połowie nuży ale dobrze się kończy. Rammstein - trochę rozwodniony album. Jakbym pił chrzczone piwo.
 3. ornit

  Mortal Kombat

  SonicFox to od kilku lat najlepszy gracz Injustice i MK. W dodatku gej.
 4. (pipi)a ja bym poszedł na samo Whoredom Rife ale szkoda pieniędzy tylko na ten zespół.
 5. ornit

  News

  Dla mnie potwierdzenie obaw z ostatniego koncertu kiedy piosenki z solowej twórczości wypadły blado i nijako w porównaniu do tych z okresu Gorgoroth. Fajnie, że to się ludziom podoba. Dobrze, że zyska nowych fanów. Mam nadzieję, że płyta, którą zamówiłem z Season of Mist będzie kiedyś dobrym materiałem na wymianę na coś bardziej mnie interesującego @tukan Zamówiłem same DSO
 6. To info z jakiegoś plotka albo generatora wiadomości pojawiających się w google.
 7. (pipi)a...Teraz sobie uświadomiłem, że podczas występu Tomka Wojownika, który był w młodości bity i nielubiany przez kolegów (i dlatego teraz nienawidzi świata) na pewno wyjdzie na scenę Darski i albo będzie śpiewał przeboje Hellhammera albo zacznie machać tym Żydkiem na kutasie PS Nergal potwierdził swoją obecność z zespołem na tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że tego nie zepsuje
 8. Sztos! Mnie interesuje tylko HH i DHG, reszta meh..,
 9. ornit

  Sezon 8

  (pipi)a! Gdyby sprawdził się tamten hinduski "wyciek" sprzed roku to byłoby GOTY Słonie bojowe, realne zagrożenie ze strony kompanii, Euron obejmujący tron, trup Danki obrzucany gównem, śmierć niemal wszystkich i iskierka nadziei na lepsze jutro.
 10. Ja (pipi)ę Widzę, że jesteś pasjonatem ale ten dobór muzyki a zwłaszcza zastąpienie muzyką oryginalnej ścieżki i odgłosów płynących z gry to beznadziejny pomysł.
 11. ornit

  Sezon 8

  (pipi)a mać do ostatniego odcinka liczyłem na pojawienie się Lady Stoneheart a tu dupa!
 12. ornit

  News

  Jakby kogoś obchodziło to 2nd pressing Departure Chandelier - Antichrist Rise To Power wisi tutaj w polskim sklepie http://sklep.malignantvoices.com/departure-chandelier-antichrist-rise-to-power-12lp-p-1444.html Yosuke z NWN twierdzi, że trzeci press jest w tłoczni i będzie gotowy za ok. 2 miechy. Ta płyta szybko schodzi więc spieszmy się ją kochać
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.