Skocz do zawartości

War Thunder


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

War Thunder wchodzi na XBOXa. W zasadzie płatna beta już jest. Czy może ktoś ogrywający powiedzieć jak wygląda na konsoli od MS? Mój lapek po ostatnich patchach WT dostaje w pancerce zadyszki w bardziej zabudowanych mapach więc musiałem zredukować detale by utrzymać >30klatek. Gram dla klimatu i fragów (w tej kolejności) więc grafika jest dla mnie ważna.

 

Minus taki iż padem będę w crossplayu z PC nieco w plecy (na PS4 to już przerabiałem) ale od jesieni ma być obsługa myszy i klawiatury a w tej grze z PC będzie to bardzo wygodna i uczciwa funkcjonalność.

 

Oczywiście konto WT z PC nie zezwala na grę na XBOX? Trzeba tworzyć nową "postać"?

 

EDIT

 

Odpowiadając sam sobie: zaszalałem i za całe 69.99 kupiłem WT. Wrażenia na gorąco (tryb realistyczny):

 

- grafika na grubasie OK. Dźwięk w 5.1 również. Klatki potrafi gubić ale cwaniaki w odróżnieniu od PC ich nie pokazują.

- menu a zwłaszcza jego obsługa po(pipi)a. Kto wpadł na pomysł, iż potwierdzeniem jest strzał powinien dostać baty

- oczywiście nowe postać i konto z XBOX

- gra na padzie: nie umiem. 2 godziny ustawiałem pada (Elite) pod siebie. Kombinowałem z czułością gałek ale byle pececiarz z myszką w sytuacji 1:1 robi mnie na szaro. W WoT jest łatwiej bo gra od WG ma wspomagania celowania - tutaj tego nie ma. Chcę pociągnąć jeszcze WT na XBOX do końca premki (cebularz ze mnie) by zarobić kasę i odkryć nieco czołgów po czym zapewne zrobię sobie przerwę do czasu wprowadzenia myszki i klawiatury na klocku.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...