Jump to content

friedrich

Użytkownicy
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  X360, XO
 • PSN ID:
  PS4
 • Nintendo ID:
  3DS

Recent Profile Visitors

930 profile views
 1. friedrich

  Subnautica

  Właśnie problem był w tym, że dojeżdżałem drugi komplet ogniw, który miałem w plecaku. W strefie lawy bardzo szybko padają. Na szczęście pojawił się skrót
 2. friedrich

  Subnautica

  Mam pytanie: Uff znalazłem. Ale jakąś dziwną drogą. I ciekawe czy mi starczy energii na powrót bo jadę na rezerwowych ogniwach.
 3. friedrich

  Subnautica

  Nie chce psuć sobie gry solucją ale mam zagwozdkę:
 4. friedrich

  Subnautica

  W zasadzie jestem nadal żółtodziobem z kilkoma godzinami gry ale bardzo w tym momencie fajnym patentem jest pułapka grawitacyjna: postawiłem ja w miejscu z przepływającymi rybami obok boja sygnałowa (bym nie zgubił pułapki) i teraz gdy jestem głodny płynę do pułapki i zbieram ryby.
 5. friedrich

  Subnautica

  Do czego przydaje się narzędzie naprawcze oprócz naprawy radia w kapsule?
 6. Jesteś pewien ze chodzi o systemy w których już byłeś? Podejrzewam - ale pewien nie jestem - że przyczyny mogą być dwie: 1. Wybierasz systemy, które dla ciebie są zamknięte, ze wzgl. na zbyt niską rangę w Federacji. Np. takim systemem jest SOL. 2. Przestałeś być nowicjuszem, a próbujesz wrócić do zestawu systemów dla początkujących (ale tutaj pływam bo to jest dość świeża mechanika, której nie znam).
 7. Jest kilka możliwych scenariuszy: 1. Wskakujesz do systemu, lecisz powoli, skanujesz przy okazji system skanerem ale pirat sam ciebie przechwytuje więc problem z głowy. 2. Wskakujesz do systemu, lecisz powoli, skanujesz przy okazji system skanerem oraz zaznaczasz i identyfikujesz inne widoczne statki będące w systemie - przy którymś pojawi się oznaczenie "target" więc przechwytujesz go i wykańczasz. 3. Wskakujesz do systemu, lecisz powoli, skanujesz przy okazji system skanerem i pojawia się informacja iż w okolicy takiej, a takiej planety znajduje się cel. Gdy wejdziesz d
 8. I tak i nie. Zależy co rozumiesz przez lepsze moduły. Do walki A ew. tańsze C. Do kurierki, misji czy pasażerów znów D bo lekkie co daje większy skok. Tylko moduły E są do niczego bo stockowe i najsłabsze. Powerplant to elektrownia dająca moc - im większa i wyższej klasy tym więcej energii do dyspozycji. Ale by ją efektywnie wykorzystać w osłonach, thrusterach i broni trzeba zainwestować w przyzwoite Power Distribution.
 9. 1. Do wspólnego latania jest wing czyli skrzydło. Z górnego lewego menu należy wysłać koledze invite (czyli zaproszenie) i po potwierdzeniu latacie razem. Do tego również w górnym menu można ustawić, iż wyjście jednego pilota do normalnej przestrzeni spowoduje automatyczne wyjście również kolegi dzięki czemu można wspólnie np. przechwytywać piratów. 2. Squadron to odpowiednik klanu. 3. Lądować na planetach należy gdy znacznik lądowania jest (bodajże) niebieski (czyli teren jest wystarczająco płaski). W innym wypadku łazik nie wyjedzie. (Oczywiście trzeba zamontować zaró
 10. friedrich

  Fallout 76

  Pipboy zakładka z zadaniami.
 11. A czy nie jest jeszcze tak ze są jeszcze ukryte misje poboczne? Trzeba po prostu pojawić się we właściwym miejscu na mapie i pogadać z npc. Najlepiej poszukać w necie gdzie są te lokacje.
 12. Mam wrażenie, iż obecnie bardzo efektywnym (solo i w grupie), a przy tym prostym do skompletowania jest taktyk czyli set pod umiejętności. Bez wielkich kombinacji bo z 3 łatwo dostępnymi elementami Hard Wired plus egzotyk kabura WaveForm - otrzymuje się podstawowe obrażenia z karabinka szturmowego (capacitor - broń ze skalowaniem obrażeń pod umiejętności i z bonusem do obrażeń od umiejętności) na poziomie min. 100k z hakiem plus min. 125k obrażeń z działka plus min. 72k z drona z czego w praktyce podczas walki (załączają się bonusy) otrzymuje się się około ponad 100k z karabinka, do 200k z hak
 13. Mam dwa PSP model 3004. Najpierw kilka lat temu w pierwszym egzemplarzu zauważyłem jasna ramkę (tak na 3mm) na ekranie. Kupiłem nowy wyświetlacz, podmieniłem - ramka węższa ale była. Wiec kupiłem kolejne PSP (tez 3004) bez żadnych wad na wyswietlaczu i było ok. Dzisiaj po dłuższej przerwie odpalam te nowsze PSP i widzę ze pojawiła się jasna ramka gruba na ponad 10mm i najbardziej widoczna na ciemnym tle. To jakaś wada fabryczna coś jak dryf drążków w Switchu? Lata temu gdzieś przeczytałem iż w tych ekranach odlepia się podkład ale nie wiem czy to prawda.
 14. Mam zielonego Seagate 2TB 2,5" podpiętego do XOX z ustawieniem pełnego wyłączenia konsoli. Dysk wyłącza się ale nie od razu tylko dopiero gdy XOX całkowicie się wyłączy (czasem trwa to kilka minut). Wówczas dopiero dioda na dysku gaśnie i przestaje szumieć.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.