Skocz do zawartości

Mecze towarzyskie i przedsezonowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mourinho pijany albo niespełna rozumu... Co on (pipi)ił po wczorajszym meczu to głowa mała xd "Na miejscu kibiców nie przychodziłbym na te mecze", "nie miałem kim grać, to nie jest mój skład"... United od zawsze starają się jak najlepiej promować na innych kontynentach a ten im robi taki marketing.

 

 

Odnośnik do komentarza

23-osobowy skład Chelsea na mecz z Arsenalem w ICC:

 

Marcin Bulka
Willy Caballero
Rob Green
Davide Zappacosta
Cesar Azpilicueta
Andreas Christensen
Ethan Ampadu
David Luiz
Toni Rudiger
Marcos Alonso
Emerson Palmieri
Cesc Fabregas
Jorginho
Tiemoue Bakayoko
Ross Barkley
Lucas Piazon
Ruben Loftus-Cheek
Danny Drinkwater
Pedro
Victor Moses
Callum Hudson-Odoi
Alvaro Morata
Tammy Abraham

 

Bez niespodziankek. Jest Piazon, ale to przez nieobecność Williana.

Odnośnik do komentarza

Ja już bez kitu wolałbym postawić na Batszułaja jako numer 1, a jeszcze lepiej jakiś sensowny transfer, ale tego pewnie w tym oknie nie będzie. Hudson-Odoi na plus bardzo, będą z niego ludzie i mam nadzieję, że z tego morza talentów on dostanie prawdziwą szansę. Już teraz powinien przejąć pałeczkę po Pedro, jeśli Willian jednak zostanie, a Hiszpan oczywiście out. Bułkę też bym widział jako drugiego GK, bo czemu nie? Za Caballero jak najbardziej. Przynajmniej na ten sezon, kiedy Chelsea nie gra w LM. Nie wygląda na takiego, który się spala w meczu o stawkę.

 

A Chelsea grała bez N'Golo FUCKING Kante i Hazarda, tak że :reggie:

Odnośnik do komentarza

Chelsea - Lyon w ICC, start o 21.

 

Lopes, Dubois, Marcelo, Morel, Mendy, Tousart, Ndombele, Aouar, Traoré, Mariano, Memphis.

 

Bulka, Zappacosta, Christensen, Ampadu, Emerson, Bakayoko, Drinkwater, Loftus-Cheek, Moses, Abraham, Willian

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...