Jump to content


MYSZa7

Użytkownicy
 • Content Count

  9444
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

MYSZa7 last won the day on November 10 2018

MYSZa7 had the most liked content!

Community Reputation

4743 Diamentowy Pies

About MYSZa7

 • Rank
  fotoszopy
 • Birthday 01/12/1994

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  MYSZa7 POL
 • PSN ID:
  MYSZa7_PL

Recent Profile Visitors

20092 profile views
 1. wjechał przeszczepik, dlatego był ogolony na łyso
 2. Ajax A Pan Champions League bez dobrej drugiej linii chyba kolejnej LM nie zdobędzie.
 3. Jeśli PS5 będzie się sprzedawać dalej tak dobrze jak PS4 to nie ma o tym mowy. Prokonsumenckie działania Microsoftu są podyktowane głównie tym jak dostali w pizdę od Sony w tej generacji jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu i gier.
 4. 8k 4K xd Przypominam, że oni w tej generacji dalej nie ogarnęli combo 1080p x 60fps
 5. trzeba będzie w dobrym momencie sprzedać Prosiaka
 6. @Duki Czasy się zmieniły i teraz bazę fanów magazyn buduje na portalu. Tylko jestem ciekaw czy teraz na portalu dalej będą pojawiać się zapowiedzi nowych numerów?
 7. Przecież Fabinho głowę odwrócił jak smarał. Afera z niczego. A Salah ładnie odpowiedział kibicom Chelsea za skandowanie, że ten jest bomberem... bombą w okno z dystansu
 8. ja wszystkie znajdźki szukałem z mapkami z oficjalnego poradnika, oldskulowe i przyjemniejsze podejście moim zdaniem
 9. Karty na szczęście można pominąć kupując paczki premium fajek, a zwierzęta to niestety więcej farta niż skilla i to rzeczywiście może w(pipi)ić.
 10. W Wolfie jedynce najgorzej wypadło to co powinno być esencją tej produkcji, gunplay. W ogóle nie czułem mocy tych broni, gdzie w takim Doomie było dla mnie wręcz idealnie. Chyba jedyny taki poważny zarzut odnośnie tej produkcji z mojej strony, ale jakże kluczowy.
 11. (pipi)a, myślałem że gameplay Rendery można stworzyć na bazie gotowych animacji, oczywiście odpowiednio podrasowanych do konkretnych potrzeb. Takie tylko moje luźne spostrzeżenia, nic więcej.
 12. Animacja biegu po ścianie żywcem wyjęta z Titanfalla. Trailer ani dupy nie urywa, ani nie jest słaby. Poprawny, ot co.
 13. Nie zmienić magazyn, lepiej mieć wszystko w jednym, żeby później gier z PC po 10 latach na konsolach nie odkrywać. Jak ktoś naprawdę jest tym zainteresowany to nie musi mieć w PSXie wspominianych gierek na PC. Robi się z tego widzę jakiś problem, którego moim zdaniem nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.