Jump to content

MYSZa7

Senior Member
 • Content Count

  10759
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

MYSZa7 last won the day on September 18 2020

MYSZa7 had the most liked content!

Community Reputation

6404 Diamentowy Pies

About MYSZa7

 • Rank
  fotoszopy
 • Birthday 01/12/1994

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  MYSZa7 POL
 • PSN ID:
  MYSZa7_PL
 • Nintendo ID:
  SW-1040-1917-6621

Recent Profile Visitors

35142 profile views
 1. HIV i Zax, niezłe duo, no ale nie można mieć wszystkiego, bo prostu przymykam oko na ich pewne wypowiedzi. Jednak wśród czytelników pewnie znajdą się ludzie, którzy są foliarzami albo uważają, że covid to plandemia.
 2. Żeby oni jeszcze te napisy ogarniali, w Gearsach są takie kwiatki, że polski jest pomieszany z angielskim, a tłumaczenie w Horizonie 4 woła o pomstę do nieba przy niektórych wyzwaniach.
 3. Z tego co widzę, nie tylko Ty masz problem z MCC, który wyłącza konsolę, gdy patrzę w neta. Z innymi grami dalej masz ten sam problem @Wredny?
 4. MYSZa7

  Hitman 3

  Dobra decyzja, jak zobaczyłem ponownie te same achievementy z pierwszego sezonu w Hitmanie 2 to odechciało mi się calaka robić.
 5. Musisz wejść w ustawienia dźwięku i tam wybrać Dolby Access dla słuchawek, o ile masz wykupioną licencję.
 6. MYSZa7

  Hitman 3

  Myślałem o jedynce i dwójce, a teraz dopiero zobaczyłem, że wrzucałeś info o tym, że w trójce będzie platyna, spoko dla grających na Playstation.
 7. Co to znaczy niedziałająca gra? Wszyscy są zgodni, że najlepszą wersją CP na konsolę jest ta na Series X, którą sam ogrywam, bugi oczywiście są, ale to nie jest tak, że gra mi nie działa czy nie mogę jej skończyć.
 8. No ja oczekiwałem Deus Exa w otwartym świecie i go dostałem. A jak ktoś wierzy we wszystkie zapewnienia twórców to
 9. Z Driverem 3 była aferka przy ocenie w oficjalnym magazynie Playstation, dali 8, bo im wydawca obiecał, że do wersji retail wszystko zostanie poprawione.
 10. Ale w ogóle nie chce Ci się pad sparować z konsolą czy paruje się i po kilku chwilach wyłącza się? Jeśli to pierwsze to... wystarczy odłączyć konsolę od zasilania i później znowu ją podłączyć. Po tym pady powinny się bez problemu sparować.
 11. No akurat Myszaq prezentował ciekawe filmy w swoim kąciku. Zdecydowanie bardziej interesowały mnie filmy opisywane przez niego niż przez Sobka. Filmy filmami, ale niestety obydwoje mają ciężkostrawny dla mnie styl pisania, więc nie wiem czy dodawałbym komukolwiek z nich więcej stron.
 12. Wredny całe życie na Playstation, to nie wiedział, że można konsolę bezpośrednio do serwisu wysłać.
 13. MYSZa7

  Zakupy growe!

  u mnie wleciały prezenty od brata
 14. MYSZa7

  Hitman 3

  nie ma platyny, więc nie do końca
 15. 2002? Druga klasa podstawówki, granie głównie na PC w FIFIE 2001, 2002, a po komunii w 2003 Była to też początkowa faza mojej większej fascynacji futbolem, w wakacje dostałem mój pierwszy numer Bravo Sport z Dudkiem na okładce, a pod koniec roku podwójny numer Piłki Nożnej.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.