Jump to content

MYSZa7

Użytkownicy
 • Content Count

  9635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

MYSZa7 last won the day on August 15

MYSZa7 had the most liked content!

Community Reputation

5056 Diamentowy Pies

About MYSZa7

 • Rank
  fotoszopy
 • Birthday 01/12/1994

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  MYSZa7 POL
 • PSN ID:
  MYSZa7_PL

Recent Profile Visitors

21669 profile views
 1. MYSZa7

  Spider-Man

  Nie wiem czy już było ale Avengersi od Square to odrębny świat od tego w którym funkcjonuje Spidey od Insomniac. Całe szczęście, patrząc jak słabo prezentuje się gameplay Mścicieli i jak generyczny są ich postacie. https://www.eurogamer.pl/articles/2019-08-24-marvels-avengers-i-spider-man-na-ps4-to-odrebne-swiaty
 2. W 2015 tak, ze względu na przejścia z trybu wyścigu do trybu driftu, ale w Payback już jeździ się przyjemnie.
 3. Obejrzałem w całości ten trailer no i wygląda chyba na to, że do trzech razy sztuka (licząc od 2015) i w końcu wyjdzie dobry NFS. Prezentuje się to elegancko, a chyba najbardziej ucieszyłem się pierdołą w postaci modyfikacji dźwięku wydechu. Można sobie nawet zmienić butki, jest nawet model Adidasa, który sam mam Pytanie tylko, gdzie jest haczyk? EDIT: Ściągnąłem apkę i chyba już wiem gdzie będzie haczyk. Auta w paczkach, a raczej "kontenerach".
 4. Ściganie w Payback było bardzo spoko, ale ten system tuningu na bazie losowych kart to rak, który wymusza grind i skutecznie zniechęca do jakiekolwiek grania. Jeśli zrezygnują z tego w Heat będzie dobrze i na pewno ogram prędzej czy później. Co do klimatu, nie wiem czego ludzie oczekują, mam wrażenie, że gra musiałaby mieć w nazwie Underground 3 i byłby to spoko NFS. Szkoda, że nie dodali tego podtytułu w części z 2015 roku, „setting” bardzo podobny tylko z bardziej rozbudowana, „kiczowatą” fabułką i innym rakiem w postaci always online. Zakładam, że duża część graczy, która ogrywa obecne NFS’y nie wychowała się na pierwszych Fast and Furious, więc im to raczej rybka czy twórcy NFS’ów nawiązują do kultowego Nissana Skyline lub Toyoty Supra.
 5. MYSZa7

  Zakupy growe!

  ładniutki ten koxik
 6. Mnie nigdy nie śmieszył, a jego recenzje omijałem szerokim łukiem.
 7. MYSZa7

  Zakupy growe!

  Wygląd Slimka ma zacny, ujednolicona czcionka PS3 wraz z resztą segmentu Playstation i zrezygnowanie z tego połyskującego plastiku, który był cały porysowany od byle machnięcia szmatką.
 8. MYSZa7

  FIFA 20

  no nie powiem, trailer mnie zachęcił i podtrzymuje zdanie, że ta Volta to jedyny powód do kupna fify
 9. wGnZpoJ.jpg

   

 10. Jeszcze trochę i możesz mnie w stopce zamieścić @Perez Swoją drogą fajny pomysł z Forumkowymi Mądrościami.
 11. MYSZa7

  PES 2020

  I tak uważam, że menusy prezentują się lepiej niż w poprzednich odsłonach, mniej efekciarstwa, więcej minimalizmu. To mi się podoba.
 12. MYSZa7

  PES 2020

  Gra dla koneserów, liczy się to co jest w środku, a nie jak to jest oprawione.
 13.  

   

  1. Show previous comments  2 more
  2. ragus

   ragus

   To jest właśnie siła internetu

  3. Figaro

   Figaro

   nie wierzę...

  4. ping

   ping

   Ale bym go napierdalał za głupotę i patrzył jak puchnie

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.