Jump to content

MYSZa7

Użytkownicy
 • Content Count

  9936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

MYSZa7 last won the day on December 14 2019

MYSZa7 had the most liked content!

Community Reputation

5467 Diamentowy Pies

About MYSZa7

 • Rank
  fotoszopy
 • Birthday 01/12/1994

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  MYSZa7 POL
 • PSN ID:
  MYSZa7_PL

Recent Profile Visitors

26112 profile views
 1. Przydałby się jakiś bot, odpowiadający na takie posty.
 2. Ja bym dał jakiś post na pierwszej stronie. Nie oglądasz telewizji? Nie grasz cały czas w jedną grę ze stałymi elementami na ekranie? Oglądasz dużo filmów i seriali? Chcesz idealnego kontrastu, a tym samym perfekcyjnej czerni? Bierz OLED’a LG albo Sony. Nie chcesz wypaleń? Nie zależy Ci na idealnej czerni? Oglądasz dużo telewizji, a przy okazji sporo grasz? Chcesz oczo(pipi)nego efektu HDR? Bierz QLED’a Samsunga albo LED’y Sony.
 3. MYSZa7

  The Last of Us Part II

  A jakieś screeny z gamepalay’u a nie cut-scenek?
 4. MYSZa7

  Zakupy growe!

  Zagrzejesz swojego prosiaka na nakrętkach Fanek, nie bierz.
 5. @Rahimz załóż dzieciakom normalne konta, a ze swojego głównego konta wprowadź kontrole rodzicielską. Tutaj masz info jak to zrobić. Na serwisy jak YT itd. niech już się zalogują na swoje konta, tam z automatu nie będą miały dostępu do treści powyżej 18 lat.
 6. Osiedlowy kiosk w rodzinnym mieście nie zawiódł, nowy numer z dupcią (Tifa?) na okładce w moich rękach.
 7. Ja jutro sprawdzam czy dostanę w osiedlowym kiosku.
 8. Ja pamiętam tylko, że generała da się zabić na treningu.
 9. MYSZa7

  Doom Eternal

  @suteq jak zagrałem na sutku Bardzo przyjemny tytuł, ale nie tak żebym się wciągnął i próbował na wyższych poziomach.
 10. Jakie CW. Jeśli chcesz mu odpowiedzieć o co chodzi z tym SSD to odpowiedz, ja też jak @devilbot nie kumam tego podniecania się dyskiem SSD w przeciwieństwie do wielu użytkowników Playstation na tym forum. Jeszcze to, że nie lubię Playstation. Popatrz na moją sygnaturę poniżej i się zastanów czy nie lubię Playstation. Robię sobie często jaja z ulubionej konsoli tego forum, a ludzie tutaj wydają się, że mogliby zginąć za kawałek plastiku.
 11. Dla osób zamierzających kupić jedną konsolę jest to nowość i element, który tworzy przewagę jednego sprzętu nad drugim. Za jakiś czas wibracje na triggerach, będą rewolucją dla niektórych.
 12. MYSZa7

  NieR: Automata

  Były dwa wydania Niera, jeden na rynek zachodni, drugi na japoński. W Nier Gestalt (inaczej ten pierwotny Nier) grasz ojcem umierającej dziewczynki. W Nier Replicant grasz bratem umierającej dziewczynki.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.