Jump to content

BattleTech


Shen

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dniu 17.08.2019 o 11:34, Shen napisał:

Ktoś grał? Długo czekałem na jakaś fajną promke, bo gra przypomina mi Front Mission. Teraz jest w fajnej cenie wiec biore.

 

 

Grałem wiele godzin dzięki prezentowi od @raven_raven :s159: . Gra jest mega na początku może przytłoczyć ilością statystyk. To taki xcom ale z wieloma dodatkowymi zmiennymi bo zamiast żołnierzy mamy mechy. Mechy mają statsy pod każdą część od korpusu po nogi. Zasada jest taka że warto w jedną cześć napierdzielać. Najlepsza do niszczenia jest cześć w korpusie gdzie siedzi pilot ale tam trudno trafić. Ja obrałem taktykę napierdalania w nogi :) Mecha unieruchamiałem a potem dobijałem. 

 

Sama gra troszkę ma vibe starcrafta 2 w przerywnikach na statku. Dużo mikro zarządzania. Ja jej jeszcze nie skończyłem (inne gry i upał mnie spod komputera przegonił) ale ma dosyć interesujące założenia fabularne. Jest dłuuuga po 20 h chyba nawet nie jestem w 1/3. Misje masz na różnych planetach w różnych systemach i oprócz misji naziemnych trzeba ulepszać statek, rekrutować czyli xcom tylko z bazą mobilną. 

 

W razie jakiś początkowych trudności daj znać może pomogę. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.