Jump to content

OLED + Pc jak to zrobić


Xoltro

Recommended Posts

Powiedzcie mi tak z ciekawości, bo mam OLED'a LG OLED55B7V i może użyłbym go jako monitor do grania na padzie. W jaki sposób to fajnie zrobić? Bo próbowałem odpalić w 4k jako drugi monitor, niezależny od pc'towego to tak średnio to działało, jakieś artefakty niekiedy wyskakiwały i do tego czasami mignął ekran trochę mnie to denerwowało. Nie mówiąc o tym, że rozdziałka też w 100% się nie wpasowywała (krawędzie trochę ucina na TV). Teraz chyba spróbuję ustawić po prostu jako drugi monitor do skopiowania, żeby nie musieć się za dużo bawić i po prostu odpalę w 1080p, tym bardziej, że mój sprzęt i tak średnio pozwala na wygodne granie w 4k. Nie wiem czy to też nie jest kwestia kabla hdmi bo niestety mam kawałek do pc i korzystam z 5m kabla. Może jest jakiś fajny software do wykorzystania? Kartę grafiki mam GTX 1070 Ti, reszta specyfikacji chyba ma mniejsze znaczenie pod kątem odpowiednich ustawień. 

 

Do tego jeszcze kwestia FPS i w sumie innych gier. Jak gry PC'towe reagują na pada od xboxa? Wiem, że grając na konsoli są różne cuda pokroju asystent aima itd. Czy taka sama zasada jest z padem, czy będzie raczej trudno się grało w FPS'y  z uwagi na właśnie trudniejszy aim. 

Edited by Xoltro
Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sprawdził bym w opcjach TV czy nie możesz ustawić ze port HDMI to jest PC (zmienić ikonkę czasami wystarczy) dla lepszej kompatybilności

co do rozdzielczości to bym ustawił na 1440p, a pilot od xbox-a działa 100% pod Windows i gra się jak na konsoli, większość współczesnych tytułów włączy auto-aim itp,itd

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.