Skocz do zawartości

OLED + Pc jak to zrobić


Xoltro

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi tak z ciekawości, bo mam OLED'a LG OLED55B7V i może użyłbym go jako monitor do grania na padzie. W jaki sposób to fajnie zrobić? Bo próbowałem odpalić w 4k jako drugi monitor, niezależny od pc'towego to tak średnio to działało, jakieś artefakty niekiedy wyskakiwały i do tego czasami mignął ekran trochę mnie to denerwowało. Nie mówiąc o tym, że rozdziałka też w 100% się nie wpasowywała (krawędzie trochę ucina na TV). Teraz chyba spróbuję ustawić po prostu jako drugi monitor do skopiowania, żeby nie musieć się za dużo bawić i po prostu odpalę w 1080p, tym bardziej, że mój sprzęt i tak średnio pozwala na wygodne granie w 4k. Nie wiem czy to też nie jest kwestia kabla hdmi bo niestety mam kawałek do pc i korzystam z 5m kabla. Może jest jakiś fajny software do wykorzystania? Kartę grafiki mam GTX 1070 Ti, reszta specyfikacji chyba ma mniejsze znaczenie pod kątem odpowiednich ustawień. 

 

Do tego jeszcze kwestia FPS i w sumie innych gier. Jak gry PC'towe reagują na pada od xboxa? Wiem, że grając na konsoli są różne cuda pokroju asystent aima itd. Czy taka sama zasada jest z padem, czy będzie raczej trudno się grało w FPS'y  z uwagi na właśnie trudniejszy aim. 

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdził bym w opcjach TV czy nie możesz ustawić ze port HDMI to jest PC (zmienić ikonkę czasami wystarczy) dla lepszej kompatybilności

co do rozdzielczości to bym ustawił na 1440p, a pilot od xbox-a działa 100% pod Windows i gra się jak na konsoli, większość współczesnych tytułów włączy auto-aim itp,itd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...