Jump to content

Xoltro

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Xoltro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Xoltro

  Zakupy growe!

  U mnie prezent też już dotarł. W ogóle świetny patent skarpetek. Upodabniają się do właściciela po założeniu.
 2. Nie wiem czy nie odpuścić po 22 godzinach na liczniku, zaczyna mnie ta gra męczyć. Na plus dla mnie wątek czcicieli - w sumie jest dość ciekawy. Wątek fabularny też nie jest najgorszy. Zadania poboczne są bardzo nierówne, niektóre ciekawe, inne zapychacze. Niestety dla mnie wątek rozwoju postaci i walka bardzo kuleje. Nie czuję żeby się coś zbytnio z postępem gry zmieniało. Przeciwnicy wszyscy walczą w zasadzie identycznie. Ze skradaniem dałem sobie spokój. Koślawy w sterowaniu system chodzenia po ścianach bardzo mnie irytował, bo postać średnio się słuchała
 3. Właśnie do mnie dzownili z euro. Ja juz byłem pewnny, że jest po ptakach. Oferta konsola + pad za 2616 zł. Jutro dostawa, ekstra!
 4. Sam sobie odpowiedz. Podejrzany sklep, brak możliwości dostawy za pobraniem. Lewa strona jak nic.
 5. Numer z wysłaniem maila bez uprzedniego maila o ofercie zamiany nie wypalił. Właśnie dostałem maila w zasadzie to z automatu Szanowny Kliencie, zainteresowanie PS5 było ogromne i znacznie przekroczyło liczbę dostępnych produktów. Bardzo nam przykro, bo wiemy, jak na nią czekałeś. Rozumiemy Twoje rozczarowanie, sami też jesteśmy rozczarowani. Ale liczba i dostępność produktów na polskim rynku zależy od dystrybutora. Złożyliśmy zamówienie na dużą liczbę konsol, aby każdy nasz Klient mógł się nimi cieszyć bez przeszkód i wyczekiwaliśmy tej dostawy z niecierpliwością. W rezultacie otr
 6. Nie brałem z ubezpieczeniem. To mogli napisać, że ma to kurwa jakieś znaczenie XD. W każdym razie z chęcią przygarnę numery zamówienia od osób, które dostały ofertę zmiany zestawu a dokonały zamówienia po 13:32. Dla mnie takie zagrywki euroagd są naprawdę karygodne. Ja już tam nic nie kupię, a kupowałem prawie wszystko. Nawet w tym wątku pisałem, że czekam z euroagd do końca bo wydaje się, że najrozsądniej podchodzą do tematu ze wszystkich. A tu taka niespodzianka. X-kom chociaż fajnie podszedł pod tym względem, że dał rabat -100 zł bez MWZ, a do tego osoby, które naprawdę wcześnie
 7. super, dzięki. Na pewno się odezwę. No i miłej gry oraz jak najdłuższego weekendu
 8. Wyślę sobie maila do nich. Czego oczekuję? To neich mnie przełączą do kogoś kto jest w stanie coś mądrego powiedzieć. Mi powiedzieli, że lecą po dacie składania zamówień, a już kilka osób pisało, że dostali maila o zmianie zamówienia mimo, że je złożyły po mnie.
 9. Z której minuty miałeś zamówienie? Jeżęli otrzymasz konsolę to prześlesz minumery zamówień? Zadzwonię sobie do euro i zapytam czemu ja nie dostałem żadnej oferty mimo że mam zamówienie z 13:32. Ty konsole już dostaniesz więc bez żadnego ryzyka xd.
 10. No to się dowiemy jak zadzwonię z konkretami i wam powiem od czego liczyli czas.
 11. Ja jestem ciekawy co sony na takie sprzedawanie chujowych bundli. Może niech dadzą bundle z telewizorem 85 cali ze swoją marżą w wysokości 3500 zł. Napisałem dla beki. Tak, mam poprawny i numer telefonu i e-mail.
 12. Ale to nie o to chodzi. Zadzwonię na reklamację z konkretami. Zapytam dlaczego zamówienie o takim numerze, mimo że było z godziny 13:38 zostało lub zrealizowane lub został zaproponowany inny zestaw, a moje zamówienie z godz. 13:33 sobie wisi i nic się z nim nie dzieje i nikt mi niczego nie proponuje. To jest konkret, bo panowie twierdzą na infolinii - przed chwilą dzwoniłem, że na 100% lecą po kolei z datą zamówień.
 13. Jeżeli euroagd komuś zrealizowało zamówienie, kto dokonał zamówienia po 13:33 to bardzo bym prosił na pw numer zamówienia teraz albo po weekendzie jak ktośsobie odbierze, żeby nie było ryzyka, że zamówienie "przejmę" i ja sobie zadzwonię do euroagd z konkretami, dlaczego osoba składająca zamówienie o 13:38 dostała ofertę zmiany zestawu a ja zamawiając 5 minut wcześniej już nie. Aha jak ktoś może wysłać już teraz to można też mi przesłać numer zamówienia anuolowany ten z czwartku o godzinie 13:40 np. a nowego nie przesyłać to wtedy nei ma żadnego ryzyka.
 14. Fajnie ja z 13:33 nie mam zadnej ofert na zamienny zestaw.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.