Skocz do zawartości

CASTLEVANIA RESURRECTION DEMO


Rekomendowane odpowiedzi

 

Po tylu latach :) Jeśli chodzi o grafikę to pomimo tylu lat znośnie się prezentuje. No i design lokacji dużo lepszy od Castlevanii "robionych" przez Igarashiego. Szkoda że ta część nie wyszła na DC lub PS2. Widać że to wczesne demo. Niech tylko ktoś to ogarnie i wrzuci ISO :)

 

 

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co kto lubi. Dla mnie Castlevanie na N64 były najlepszymi Castevaniami w 3D jeśli chodzi o atmosferę/muzykę/lokacje. Jasne były problemy z kamerą/itp. Gra "brzydko się zestarzała". Natomiast Castlevanie na PS2 miały zły/fatalny design lokacji. Lords of Shadow to była/jest fajna gra "akcji", bardzo dobry design lokacji, ale słaba Castlevania jeśli chodzi o atmosferę/muzykę/lokacje/przeciwników). LOS niestety bardziej przypomina "typowe fantasy", nie posiada "klimatu Castlevanii". Jakieś gobliny/trole. muzyka "totalnie filmowa" pasująca do praktycznie każdej "filmowej" gry fantasy. No i lokacje też takie "średnio Castlevaniowe" (z małymi wyjątkami).

 

Castlevania na DC miała być  nastawiona na "akcję" przy zachowaniu "szacunku" do serii. LOS to zupełnie inna "bajka". Jako osobna seria ok (a nawet bardzo ok), jako Castlevania niestety nie. Kiedyś dałem się trochę nabrać na te "marketingowe pierd00lenie" o nawiązaniu do Super Castlevanii IV. 

 

 

Edytowane przez Alastor84
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trochę "kolorystyka" podobna. No i utwór z tego filmiku (demo) bardzo fajny/klimatyczny, trochę podobny do utworu z "kościelnej lokacji" w Lament of Innocence.

 

 

Jeśli chodzi o lokacje to jest to wg mnie mix Castlevanii Lament of Innocence z serią Dark Souls. Jest mrocznie/klimatycznie itp :) 

 

castlevania-resurrection-big.jpg?fit=800

0j5ClrZhiAn4dlw64-J1gsPUpHbH1WyhcYcFyB-L

resl.jpg

 

Graficznie jak na 1999, bardzo dobry poziom. Teraz mam nadzieję że ktoś wrzuci te demko do sieci. 

 

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

JEST!!! :D 

 

https://mega.nz/file/NGIlzKIY#SvctMbr_g_ofeCwdZeV-G5BqLrIVa3328pq2XTCK6b8

 

Pograłem chwilkę na emulatorze. Widać że to wczesna alpha, bardzo krótkie poziomy. Które służą jako "demonstracja silnika graficznego". Nie oczekujcie jakiejś wielkiej grywalności. Widać że gra potrzebowała "czasu i większej ilości kompetentnych ludzi". Z tego co w jakimś wywiadzie wyczytałem to większości ekipy miała doświadczenie w grach sportowych :) 

 

Trzeba będzie odkurzyć DC i CRT :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...