Jump to content

CASTLEVANIA RESURRECTION DEMO


Recommended Posts

 

Po tylu latach :) Jeśli chodzi o grafikę to pomimo tylu lat znośnie się prezentuje. No i design lokacji dużo lepszy od Castlevanii "robionych" przez Igarashiego. Szkoda że ta część nie wyszła na DC lub PS2. Widać że to wczesne demo. Niech tylko ktoś to ogarnie i wrzuci ISO :)

 

 

Edited by Alastor84
  • Upvote 2
Link to comment

Co kto lubi. Dla mnie Castlevanie na N64 były najlepszymi Castevaniami w 3D jeśli chodzi o atmosferę/muzykę/lokacje. Jasne były problemy z kamerą/itp. Gra "brzydko się zestarzała". Natomiast Castlevanie na PS2 miały zły/fatalny design lokacji. Lords of Shadow to była/jest fajna gra "akcji", bardzo dobry design lokacji, ale słaba Castlevania jeśli chodzi o atmosferę/muzykę/lokacje/przeciwników). LOS niestety bardziej przypomina "typowe fantasy", nie posiada "klimatu Castlevanii". Jakieś gobliny/trole. muzyka "totalnie filmowa" pasująca do praktycznie każdej "filmowej" gry fantasy. No i lokacje też takie "średnio Castlevaniowe" (z małymi wyjątkami).

 

Castlevania na DC miała być  nastawiona na "akcję" przy zachowaniu "szacunku" do serii. LOS to zupełnie inna "bajka". Jako osobna seria ok (a nawet bardzo ok), jako Castlevania niestety nie. Kiedyś dałem się trochę nabrać na te "marketingowe pierd00lenie" o nawiązaniu do Super Castlevanii IV. 

 

 

Edited by Alastor84
  • Like 1
Link to comment

Trochę "kolorystyka" podobna. No i utwór z tego filmiku (demo) bardzo fajny/klimatyczny, trochę podobny do utworu z "kościelnej lokacji" w Lament of Innocence.

 

 

Jeśli chodzi o lokacje to jest to wg mnie mix Castlevanii Lament of Innocence z serią Dark Souls. Jest mrocznie/klimatycznie itp :) 

 

castlevania-resurrection-big.jpg?fit=800

0j5ClrZhiAn4dlw64-J1gsPUpHbH1WyhcYcFyB-L

resl.jpg

 

Graficznie jak na 1999, bardzo dobry poziom. Teraz mam nadzieję że ktoś wrzuci te demko do sieci. 

 

Edited by Alastor84
Link to comment
  • 3 weeks later...

JEST!!! :D 

 

https://mega.nz/file/NGIlzKIY#SvctMbr_g_ofeCwdZeV-G5BqLrIVa3328pq2XTCK6b8

 

Pograłem chwilkę na emulatorze. Widać że to wczesna alpha, bardzo krótkie poziomy. Które służą jako "demonstracja silnika graficznego". Nie oczekujcie jakiejś wielkiej grywalności. Widać że gra potrzebowała "czasu i większej ilości kompetentnych ludzi". Z tego co w jakimś wywiadzie wyczytałem to większości ekipy miała doświadczenie w grach sportowych :) 

 

Trzeba będzie odkurzyć DC i CRT :)

  • Upvote 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.