Jump to content

Czoperrr

Użytkownicy
 • Content Count

  1932
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Czoperrr last won the day on July 24 2011

Czoperrr had the most liked content!

Community Reputation

606 Nie-random

About Czoperrr

 • Birthday 08/23/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Czoperrr
 • Steam ID:
  czoperrr

Recent Profile Visitors

4583 profile views
 1. Dzięki, nakręcam się na powrót do Xboxa stąd wiele pytań
 2. Jak to jest z GamePassem? Załóżmy, że mam aktywne konto GamePass miesiąc. Czy w trakcie trwania tego miesiąca można dokupić kolejny raz usługę gdy pojawi się w promocyjnej cenie 1 dolar Jeśli tak, czy przedłuży to ważność konta o kolejny miesiąc od daty zakupu czy od daty wygaśnięcia poprzedniej subskrypcji?
 3. Mamy czerwiec, Sony przesuwa konferencje na której ma pokazać gry - nie było mowy o prezentacji samej konsoli. Coś mi tu śmierdzi, czasu jest naprawdę mało.
 4. Szanse na premiere PS5 w listopadzie są bardzo małe, szczerze zaczynam wątpić, że w tym roku konsola będzie w sklepach.
 5. Pojawił się w Homecoming i Downpour. Ponadto, w Origins była jego zmodyfikowana wersja - The Butcher. No i pamiętajmy o filmach.
 6. Już raz niezdrowo się podniecałem nowym Silentem - P.T. którego potraktowali okrutnie, więc nie wierzę już Konami w nic.
 7. Czyli PS5 ukaże się jednak tylko w czarnej wersji kolorystycznej?
 8. Plotki na temat Silent Hill trzeba włożyć między bajki. Konami oddało komuś prawa do serii? Wiadomym jest, że sami już grami się nie zajmują.
 9. Gran Turismo SPORT SPEC II za 59zł. Warto? Jestem tam co robić w singlu?

  1. Kosmos

   Kosmos

   Jest sporo. Gra miała masę updatów. 

  2. Popi

   Popi

   Nie warto, wiesz mi.

  3. Czoperrr

   Czoperrr

   OK ogram Forze we wstecznej na XSX.

 10. Piliście już gwarantującą sukces kawę RL9?

  1. Show previous comments  2 more
  2. Wojtas1986

   Wojtas1986

   Ziarno tez jest.

  3. Tokar

   Tokar

   Piłem robertowego energola. Wyraźnie wyczuwalna gorzki posmak tęsknoty za Realem i frustracji na ulungów z kadry.

  4. Soban

   Soban

   tylko korwin smak wolności

 11. Nowy Humble Bandai Namco Bundle - za 1 euro otrzymujemy Enslaved, Get Even oraz Pac-Man 256. Dobry deal!
 12. Silent Hills to dla mnie system seller i mogę dla tej gry zmienić zdanie co do konsoli którą chcę kupić. Co do GT, śmiem wątpić.
 13. Zamiast się szczypać z akcjami grajcie longa na indeksach, buy the fucking dip znowu działa i na DAX robię parę stów tygodniowo. Inna sprawa, że wciąż jestem kilkanaście tysi w plecy przez shortowanie rynku przed pandemią, której moje konto już niestety nie doczekało
 14. Martwe Miasto w Metro Exodus :obama:

 15. Zdajecie sobie sprawę, że identyczne Tech Demo wyglądałoby identycznie na XSX? Wizualnie bardzo ładne i myślę, że spokojnie do osiągnięcia na nadchodzących konsolach.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.