Jump to content

Czoperrr

Użytkownicy
 • Content Count

  2735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Czoperrr last won the day on July 24 2011

Czoperrr had the most liked content!

Community Reputation

1196 Nie-random

About Czoperrr

 • Birthday 08/23/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Opole
 • GamerTag:
  mChapmann
 • PSN ID:
  Czoperrr
 • Steam ID:
  czoperrr

Recent Profile Visitors

8827 profile views
 1. Chłopaki nie zapominajcie o Blazkowiczu 3
 2. Eh, tłumaczę po raz trzeci. Nie piszę, że XBOX PRZEZ 4 GENERACJE nie potrafił dostarczyć gier. Piszę, że teraz jest posucha jakiej dawno nie było I NAWET debiutując na rynku konsolowym potrafili dostarczać mnóstwo gier, a teraz na XBOX SERIES X po latach doświadczeń brakuje gier.
 3. Były, chodziło mi o to, że nawet kiedy debiutowali z konsolą bardziej dbali o gry niż teraz kiedy mają trzy generacje za sobą i ogromne zaplecze finansowe oraz developerskie.
 4. Trochę mnie smuci fakt, że Microsoft nie daje rady dostarczać gier na już czwartą generację swojej konsoli. Taki Xbox (OG) dostawał mnóstwo exclusivów chociaż marka dopiero startowała, a teraz posucha.
 5. Mam Chaos Theory na płycie, chyba trzeba będzie odpalić Przeglądam moje pudełkowe gry i porównuje z listą, o dziwo wiele tytułów jest zgodna, a najbardziej mnie cieszy Fatal Frame 2! Nie spodziewałem się, że jest we wstecznej.
 6. Dajcie znać jaką wersje zainstalujecie, jeśli past gen to strasznie słabo ze strony MS.
 7. Ale lipa, dopiero co spędziłem 80 godzin z FM20 a tu wjeżdża 21. Odpuszczam. Ogralbym NBA ale skoro to wersja past gen to niech sobie darują. Żenada, zabierają świetne gry a w zamian dają goowno.
 8. Czoperrr

  Pomoc

  Zastanawiam się nad jakimś soundbarem do TV. Czy coś do około 1000 złotych jest w ogóle wartego uwagi?
 9. Problemy z prawem, popalanie za szkołą, sprowadzanie chłopaków do domu
 10. 10k to już spoko kwota, ja jako totalny żółtodziób przesrałem 5 cyfrową kwotę rok temu, a później odrabiałem z konta 3500zł. Udało się w 10 miesięcy odrobić wszystko, przemnożyłem ponad 4-krotnie te 3 i pół klocka. No ale było to proste po krachu korona wirusowym, teraz jest już gorzej o tak duży profit.
 11. Ktoś tu niedawno był pewien, że Ethereum osiągnie cenę $20k do końca tego roku. Nie osiągnie, Bitcoin też już traci impet i to było pewne bo to są narzędzia dla spekulantów pozbawione jakiejkolwiek fundamentalnej wartości. Aktualnie kupiłem Nasdaq po dość mocnej przecenie, jednak najwyższe pozycje mam trochę ponad obecną cenę więc czekam. Ruchy są niesamowite, mogłem część zgarnąć za ponad 2k co byłoby fantastycznym wynikiem jak na pierwszy dzień miesiąca, ale jestem chytry i cena spadła więc czekam na dalsze wzrosty bo nie chce mi się dziennie siedzieć na platformie i zamykać, a p
 12. No coraz lepsze te zestawy, konsola Playstation 5 + 5 gier z Playstation 4 xdd
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.