Jump to content

WS-45480-1 kod nie jest ważny w kraju podanym na Twoim koncie.


don LOV

Recommended Posts

Mam mega nielogiczny problem. Kupiłem na allegro Dishonored & Prey The Arkane Collection. Dishonored jedynka i dodatek Death of the Outsider są w wersji cyfrowej. Wpisuje kod na PS Store i wyskakuje mi błąd jak w tytule. Gra jest nowa, w wersji na polski rynek (dystrybucja cenega) i z polskimi napisami. Z tyłu ma kod 2 czy jest na rynek m.in. polski. Konsolę kupiłem w UK, po powrocie zmieniłem region. Ba! Założyłem nowe dwa konta na PL przed chwilą i to samo. Nawet spróbowałem założyć kolejne konto na USA bo się łudziłem, że to może pomóc. Nie mam już pojęcia co mógłbym jeszcze zrobić. Do głowy mi tylko przychodzi jeden pomysł. Mam takiego pecha, że podczas drukowania wbili kod z jakiegoś innego regionu, zamiast na PL. Ktoś coś miał podobnego?

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Okazało się, że wina producenta. Pozostali, którzy kupili też mieli ten problem. Temat można zamknąć lub zostawić dla innych gdyby mieli podobny problem. Sprzedawca gry na allegro kontaktował się z cenegą, który jest dystrybutorem na Polskę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.