Jump to content

Snake_Plissken

Użytkownicy
 • Content Count

  944
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Dobry człowiek

About Snake_Plissken

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Żywiec
 • PSN ID:
  Shadow_Snake
 • Steam ID:
  Shadow_Snejq

Recent Profile Visitors

2652 profile views
 1. Wczoraj ukończyłem. I nie za bardzo wiem co napisać, tak na mnie zadziałała ta gra. Zaczynając od warstwy graficznej, świat przedstawiony jest po prostu pięknie, aż mi się przypominał Horizon ZD - spacerowanie wśród traw i podziwianie jak przyroda pochłania pozostałości ze Starego Świata. Muzyka podczas starć i eksploracji, sam miód. Przy skradaniu się w pomieszczeniach gdzie są Clickery świetnie przygrywał motyw zbliżony do tego z filmu The Thing. Na kinie domowym efekty dźwiękowe robią piorunujące wrażenie. Gameplay to rozwinięcie tego z pierwszej części dodane z opcją czołgania - nie ma to jak zdejmować przeciwników z łuku w wysokiej trawie. Co do fabuły i postaci... Cudny tytuł.
 2. W trzeciej części obstawiam, że Ellie będzie szukać Świetlików aby poświęcić się dla stworzenia leku. Wybaczyła Joelowi, że nie powiedział jej prawdy i pogodziła się z tym. Teraz chce, żeby jej życie coś znaczyło. No chyba, że pójdziemy 20 lat do przodu i będziemy grać Jessie Joelem.
 3. Siedzę, gapię się w ekran i nie wiem co napisać. Gameplay, ze zwiedzaniem Seattle i jej centrum wraz z przeczesywaniem pomieszczeń i zbieraniem zasobów jest cudowny. Ta niepewność co zastaniemy w środku. Liczenie i oszczędzanie pocisków w myśl zasady "make every shot count...", skradanie się do przeciwnika i podcinanie gardła . Brutalność i nieprzyjazne środowisko. Feeling apokalipsy przedstawiony na najwyższym poziomie. Zniszczone budynki, rozmowy między Ellie i Diną jak one pamiętają strefy kwarantanny, przekazywanie osobistych doświadczeń i wspomnień zanim trafili do Jackson. Wspaniałe. A wykonanie Take on me by Ellie, och, ach! Przez te kilka godzin targały mną: radość, strach, gniew, wściekłość. Teraz poczucie zemsty. Dzisiaj cisnę dalej. Przede mną stacja telewizyjna.
 4. Snake_Plissken

  God of War

  Zrób kopię sejwów, usuń wszystko co związane z grą z konsoli i ściągnij jeszcze raz patch.
 5. Domyślnie część zwrócą na eKartę prezentową, resztę na konto.
 6. Z doświadczenia wiem (parę lat temu tam pracowałem) to zamówienia przedpremierowe wysyłane najczęściej były w dzień premiery. Lepiej anulować i iść do sklepu po swoją kopię.
 7. Piękna tapeta na pulpit.
 8. Obstawiam marzec 2021, choć miałem nadzieję na premierę z PS5.
 9. Dlatego należy się spodziewać takich akcji. https://www.youtube.com/watch?v=i64ai49ovB8
 10. Jeszcze wtedy generacja PS3/X0 trwała już 7/8 lat - ludzie byli spragnieni nowych sprzętów co dodatkowo powodowało większe zainteresowanie.
 11. Podejrzewam, że najwcześniej i tak cena PS5 będzie znana w sierpniu, po pokazie MS, który poda wtedy cenę jaką trzeba będzie zapłacić za XSX - SONY odpowie na to kilka dni później. Niby teraz ma się pojawiać więcej informacji o PS5, ale nie spodziewam się, żeby na takim State of Play np. w lipcu podali cenę. Chodź czasy są jakie są, także wszystko jest możliwe.
 12. 499€ to w tej chwili około 2215 zł, więc cena 2299 zł lub 2399 zł w dzień premiery nie jest taka nieprawdopodobna.
 13. Former Xbox Exec Says "No Way" PS5 Will Be More Than $500 https://www.gamespot.com/articles/former-xbox-exec-says-no-way-ps5-will-be-more-than/1100-6478476/ Sam osobiście obstawiam wersję z napędem za 499$, Digital natomiast za 449$ (399$ raczej odpada).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.