Jump to content

Wymiana analogów w padzie Xbox One.


StrangeOlive001

Recommended Posts

Cześć wszystkim, mam pytanie czy wie ktoś z was gdzie kupić oryginalne analogi do pada firmy ALPS?Lub czy są jakieś innej firmy które nie rozlecą się po 3 tygodniach od wymiany?Kupiłem z allegro i się naciąłem na podrobke,analog wygląda jak oryginał ALPS ale ma numer boczny 3318 i słabo wybity napis,poza tym spod jest inny,i już go szlag trafia.

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niestety nie kupisz oryginałów, liczyć jedynie należy na lepszy egzemplarz podróbki... Zawsze można nabyć uszkodzonego pada i wymontować z niego.

Najzabawniejsze jest to, że gdyby w konsoli dali możliwość kalibracji analoga, podróby działałyby bez problemu, mam w domu pada z wymienionym analogiem i na PC po kalibracji wszystko działa bez problemów, na konsoli ściąga w jedną stronę.

Link to comment

Cześć,no myślałem o kupnie uszkodzonego i przelutowaniu ale nie wiem czy ma to większy sens.Czytalem gdzieś o analogach dwóch firm,które podobno są za(pipi)iste.Jedna to Polyshine Favor Unit?A druga to RSF.Ale ani jednego ani drugiego nie udało mi się jeszcze namierzyć, bo nie sztuka kupic podrubke jak te lipozy ALPS z allegro z numerem 3318.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.