Jump to content

Andreal

Użytkownicy
 • Content Count

  5006
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Andreal last won the day on November 29 2017

Andreal had the most liked content!

Community Reputation

1833 Nie-random

About Andreal

 • Rank
  <3 Czarnystok
 • Birthday 11/29/1979

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • GamerTag:
  jakitaki
 • PSN ID:
  andreal_l
 • Steam ID:
  jakitaki

Recent Profile Visitors

9222 profile views
 1. Nie czaj się i kup ssd na sata, do tego kieszeń USB, albo od razu przenośnego. Na większości gier czasy ładowania skraca o połowę (testowane na eSce przy grze Subnautica).
 2. Andreal

  Wrzuć screena

  Uzyskany z GwG, zapomniany Battlefield 3 zagościł w końcu na dysku, pamiętam, że kampania nie cieszyła się jakaś wielką popularnością (a może się mylę), ale gra się naprawdę fajnie, a widoczki robią wrażenie, zwłaszcza, że to tylko X360, tekstury HD oczywiście załadowane:
 3. Andreal

  Wrzuć screena

  Subnautica na XO, przeszedłem i grę polecam, aczkolwiek warto wrzucić ją na SSD, wczytywanie na stokowym dysku to masakra. Gra w ruchu wygląda o niebo lepiej niż na zrzutach, gęsty klimat lekko się rozrzedza jak już poznamy mechanikę gry (po 30h gry :)), ale i tak do samego końca jest bardzo dobrze
 4. Klasycznym odrdzewiaczem, WD40, do wyboru, do koloru, elektroniki nie zniszczysz, nie lej tylko do środka. Nawet papierem ściernym spokojnie możesz potraktować, żeby usunąć warstwę rdzy z elementów kontaktu z baterią.
 5. Kto co lubi, też mi mocno podpasowała, fajny klimacik.
 6. Od siebie polecam Subnautica, świetny, klimatyczny tytuł. Co prawda wzięty praktycznie na premierę na XO, ale dopiero teraz na dobre się do niego dorwałem. Co do samego gamepassa - szanuję, pomijam fakt, że za 8 zł przeszedłem m.in. Metro Exodus, Gears, a i dzieciaki radochę miały z Lego Undercover
 7. Andreal

  Gears 5

  Kampanię przeszedłem, poza wspomnianym wcześniej aktem III i koniecznością jego powtórzenia na innym slocie zapisu, reszta poszła jak po maśle. Ogólnie dziwna sprawa, bo ten cały akt III ma ostro zrąbane skryptowanie, zdarzały mi się tam również blokady postaci na przeszkodach włażenie i ich zacinanie się wewnątrz barierek itp. Ogólnie wrażenia z kampanii mam bardzo pozytywne.
 8. Andreal

  Destiny 2

  Warto zagrać tylko w kampanię dla pojedynczego gracza, czy nawet nie zaczynać?
 9. Andreal

  Gears 5

  Chłopaki, ja wszystko rozumiem, ale skrypty gry nie odpaliły się prawidłowo, przez co zablokowało mi możliwość progresu. Nic to, Akt 3 zacząłem praktycznie od początku, nawet misje poboczne muszę klepać od nowa. Tym razem nie wychylam się i robię wszystko jak należy.
 10. Andreal

  Gears 5

  Naprawdę masz kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu, czy po prostu z otworu wentylacyjnego wylazłeś? @suteq Po myśli twórców, czyli zachowując założoną odgórnie chronologię wykonywania misji. Według twórców powinieneś najpierw złożyć rakietę, później znaleźć nadajniki. Ja zrobiłem odwrotnie. Po tej akcji na mapie nie pojawiła się żadna ikona następnej misji, odegrany ponownie został tekst Paduka kierujący mnie ponownie w miejsce, które wcześniej zaliczyłem. Jest wiele gier, gdzie niechronologiczne wykonywanie zadań nie jest problemem, tutaj pseudo open world przerosło Coalition.
 11. Andreal

  Gears 5

  Nie po myśli twórców?
 12. Andreal

  Gears 5

  Toć napisałem, że muszę powtórzyć misję i w tej nieszczęsnej powtórce Jack mi się zacina, o szybie nawet nie wspomniałem. Sztuczna inteligencja wam szwankuje, czy problemy z czytaniem macie? Zresztą na forach Gears 5 jest sporo o problemach z kolejnością wykonywania misji w 3 akcie. No dobra, wyjściem z tej sytuacji najwyraźniej jest zaczęcie na nowym zapisie od ostatniego odblokowanego rozdziału, czyli ośrodka rakietowego. Co najmniej 2h w plecy, ale powinno szybko pójść. Wszystkie wcześniej zdobyte komponenty są dostępne, brakuje mi jedynie jednej umiejętności Jacka, którą dostaje się po wykonaniu misji z przekaźnikami. Nie wiem jeszcze jednak, czy w ogóle zaliczyło mi misję poboczne...
 13. Andreal

  Gears 5

  Jaka chvjnia z tej gry... Akt 3, wszystkie misje zrobiłem, ale nie po myśli autorów, czyli nie po kolei. Teraz gra zdurniała i każe mi ponownie wykonać misję, którą już robiłem (ośrodek szkolenia astronautów). Po wejściu do ośrodka zwiecha, a jak już checkpoint wczytałem, nie mogę Jacka zmusić do otwarcia panelu. Za każdym pierniczonym razem. Poza tym ogólnie kupa śmiechu na sali, kompani to debile, wrogowie to samo, skrypty nie załapują... M$ jedynego na dekadę exa wydaje i nie potrafi dopilnować jego jakości, współczuję tym, co kupili na premierę, może są tacy. Jutro spróbuję powalczyć jeszcze z tym tworem, bo ogólnie gra się przyjemnie.
 14. Andreal

  Wrzuć screena

  Coś dla smakoszy: I wojna klonów:
 15. Andreal

  NETFLIX

  Fajnie, że przypomniałeś, wieczorem trzeba pierwszy odcinek obadać.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.