Jump to content

Usunięcie ograniczeń rodzinnych bez konta managera rodziny


Recommended Posts

Jest jakaś opcja na usunięcie ustawień rodziny na PS4 lub deaktywacja konsoli bez konta managera rodziny? Dzieciaki najwidoczniej usunęły ręcznie konto, które było managerem rodziny i teraz na konsoli nie da się nic zrobić bez zalogowania się na te konto. Prawdopodobnie jak dostali PS4 to wpierw wujas założył im swoje konto jako managera rodziny, teraz nie ma pojęcia jakie to było konto i na jakim mailu, więc nie możemy niż zrobić z tą konsolą.

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak masz możliwość zrobić to z menu głównego konsoli to śmiało możesz. Myślałem, że bez konta menadżera nie ma nawet możliwości zalogować konta dzieciaków. :)

W ustawieniach konsoli i konta daj przy okazji, żeby dezaktywować to PS4 - Ustawienia -> Zarządzanie kontami -> Aktywuj jako podstawowe PS4 -> Dezaktywuj.

Edited by Snake_Plissken
Link to comment
Jak masz możliwość zrobić to z menu głównego konsoli to śmiało możesz. Myślałem, że bez konta menadżera nie ma nawet możliwości zalogować konta dzieciaków.
W ustawieniach konsoli i konta daj przy okazji, żeby dezaktywować to PS4 - Ustawienia -> Zarządzanie kontami -> Aktywuj jako podstawowe PS4 -> Dezaktywuj.
Nie mogę bo nie jestem w stanie się zalogować na konto managera, ani wpisać do psn bez tego właśnie na konto dziecka. Mogę normalnie uruchomić inicjalizacje z menu systemowego. Spróbuję im to wieczorem ogarnąć.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.