January 13, 20233 yr Siemanko! Tu Wajper, wracam po jakichś 15 latach i chcialem się przywitać czymś nietypowym. Robiłem nagrania wokali dla przyjaciela do utworu o Beksińskim (aktorzy, wokalistka). Kompozytor zaproponował "śpiew w nieznanym, mistycznym języku"... No dobra, Mistrz chce, Mistrz dostanie. Sięgnąłem po znajdujący się w pobliżu numer PE, znalazłem na chybił trafił reckę Ghost Recon, następnie poprosiłem Paulinę, by zaśpiewała ją, możliwie jak najdziwaczniej. Potem odwrócenie, studyjne mumbo-jumbo... I voila, oto po raz pierwszy w historii PE tekst o grze został uwieczniony w utworze muzycznym. Zaczyna się koło 13:20. Jak któryś z mechaników zechce odwrócić ten fragment, to się zapozna z fragmentem recenzji (nie była zbyt pochlebna, heh).
January 13, 20233 yr Myślałem że to będzie coś recytowane, wyraźne, a tak że jest puszczone od tyłu, to wiem z posta wyżej, bo z utworu aż tak nie słychać. No nie powiem, schiza, pomysłowe, ale może więcej nie pal zioła, jak zasiadasz do tworzenia? A czyja to była recka? Może trza gdzieś tam zaznaczyć
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.