Jump to content

Trójmiasto


Recommended Posts

Witam. Polecacie może jakieś fajne, wieczorne miejscówki w Trójmieście z naciskiem na Gdańsk/Sopot? Jakieś fyrtle z żarciem, muzyką, wuchtą wiary. 3 lata temu byliśmy na Elektryków i było bardzo spoko. Może coś się ostatnio w ten deseń otworzyło? Czy jest co robić w Sopocie poza dusznymi klubami?

Link to comment

Montownia się ostatnio otworzyła, niedaleko Stoczni i Elektryków. Z takich gastro ulic z klimatem masz też Wajdeloty w Gdańsku. W Sopocie polecam lokal Piaskownica - co prawda menu szału nie robi, ale miejsce jest niesamowicie klimatyczne, kawałek dalej masz też Kolibę, czyli... góralską chatę przy samej plaży. W Olivia Star masz spoko knajpy z widokiem na całą okolicę, w Garnizonie też coś znajdziesz, najlepiej w okolicy browaru Vrest. No i oczywiście Starówka Stare Miasto, ale w okresie letnim jest tam ultra sajgon. Elektryków i Stocznię też możesz ponownie odwiedzić, bo się rozwinęło przez ostatnie 3 lata.

  • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.