Jump to content

krupek

Senior Member
 • Posts

  22382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

krupek last won the day on February 24

krupek had the most liked content!

Reputation

10900 Syn Fenixa, brat Butchera

About krupek

 • Birthday 03/09/1992

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  inąd

Recent Profile Visitors

21111 profile views
 1. Energole też mają za dużo witamin i głównie złe proporcje, co w polaczeniu z kofeiną jest słabą mieszanką. Ta kofeina chyba też jest syntetyczna, a nie taka jak w kawie, no i jak ktoś pije cukrowe to kibel, bo taka dawka cukru to tez turbo skok insuliny. Ja w liceum pilem dużo to w pewnym momencie ciągle byłem zmęczony i wzrok mi słabł. Gówno obesrane, szkoda, że często takie dobre, więc raz w tygodniu można walnąć dla smaku. Ostatnio piję nawet rzadziej, bo pomimo, że mam smaka to dziwna zmuła potem łapie.
 2. Shawn Bradley, prawie 230 cm wzrostu.Niedawno miał wypadek na rowerze, potrąciło go auto i jest sparaliżowany. Grał też w kilku odcinkach Strażnika z Teksasu. Pamiętam jak z bratem się głowiliśmy, czy to on, bo przecież neta nie było to nie było jak sprawdzić, a napisy końcowe były ucinane.
 3. Latały to kurwy po pokoju jak zakopywałem się w błocie, albo auto zsuwało mi się w przepaść xd No odbiłem się strasznie od Mudrunnera i Snowrunnera. Czyli nawet lepiej, wzmaga większą czujność i zbliża do realizmu.
 4. Ja mam cały czas na kompie SA, czasami siadam do roboty to najpierw sobie chwilę polatam. Ta gra ma niesamowicie przyjemny system latania i do tego urozmaicony. Każdy samolot inaczej się prowadzi w locie, a szczegóły wykonania maszyn robią wrażenie nawet dziś, po 17 latach od premiery. Uderzysz gdzieś skrzydłem to odpada jego część i trudniej się steruje. No, a chowanie podwozia, radar wysokościowy, czy szkoła latania to już w ogóle fajne bajery.
 5. Chyba najlepsze będzie to, że w tej gierce będzie można się wybrać w naprawdę długą podróż. Uwielbiałem latać samolotem w San Andreas, albo GTA V, no ale tam wsiadasz w samolot i za kilka minut jesteś na drugim końcu mapy. Fajnie będzie tak sobie pozwiedzać i polatać, ale baboli pewnie będzie sporo. Oglądałem filmiki na YT i taki stadion w Gdańsku i jego rejon prawie w ogóle nie przypominają tego miejsca.
 6. krupek

  bieganie

  Też fajny, ale to trzeba się w błocie pobrudzić, więc nie warto.
 7. Podobno serio ludzie wymietli w ciągu jednego dnia cały rzut. 22 lipca planowana jest kolejna dostawa.
 8. Korzeniowski prawie biegał, a nie miał sobie równych.
 9. No tak, jesteśmy w czołówce Europy, ale na IO będą sportowcy z całego świata, gdzie jednak na pozostałych kontynentach się trochę skacze i biega. Ciekawe, czy w koszykówce 3x3 będzie medal, 2 moich ziomków z byłej drużyny będzie grało. Szansa jest spora, zobaczymy, czy udźwigną.
 10. Puszka ma niecałe 290 kcal, ale nie tylko na kcal warto patrzeć, bo po takiej dawce cukru masz wyrzut insuliny, który też utrudnia redukcję, jeśli ktoś bierze to pod uwagę.
 11. No liczę się z tym, że mogę nie dożyć.
 12. Zagrałbym to w nowe GTA, albo w ogóle, chociaż jakiegoś nowego, jeżdżonego sandboxa, który nie byłby kompletnym kupsztalem jak np Just Cause.
 13. Kszczot też nie wystartuje. No tak za koloro z medala to może nie być.
 14. A ja dziś z ciekawości sprawdziłem w Żabce niebieskiego Rockstara - 14 g cukru w 100 ml, co daje w puszce 70g cukru. Przypominam, że łyżeczka cukru ma 4-5g.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.