Jump to content

krupek

Be fit or die tryin'
 • Content Count

  19156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

krupek last won the day on November 20

krupek had the most liked content!

Community Reputation

8901 Diamentowy Pies

About krupek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Z północy Polski
 • PSN ID:
  KR_Pablo

Recent Profile Visitors

14002 profile views
 1. krupek

  Mafia III

  Coś tam grzebałem z ustawieniami, ale nie wiem, czy to zmieniałem. Dzięki, sprawdzę.
 2. No to jest duża zaleta dla mnie.
 3. krupek

  Mafia III

  Czytałem temat i jestem przygotowany na to, że gra się robi monotonna szybko. No, ale jeszcze podejście zrobię, zobaczymy.
 4. Czy jak od czasów BF3 nie grałem w nic po sieci to Modern Warfare będzie dla mnie ok, czy lepiej w coś innego uderzyć?
 5. krupek

  Mafia III

  No może przesadziłem z tym tragicznym, bo bywają gorsze, jak np w Just Cause ostatnim, ale nadal jest kartonowy i na dzisiejsze standardy dla mnie niedopuszczalny. Tym bardziej, że w poprzednich Mafiach dawali z tym radę. Ogólnie, gra wydaje się być trochę nijaka, pomimo odczuwalnych starań o oddanie klimatu i fenomenalny soundtrack. I to jest dziwne, bo w poprzednich Mafiach było tak, że gracz już od początku niesamowicie się wchłaniał w klimat i grę.
 6. krupek

  Mafia III

  Gierka już do dostania za 30 zł, więc zaryzykowałem, pomimo słabych ocen. Po kilku godzinach gry stwierdzam, że nie wykorzystano ogromnego potencjału na fajny pomysł. Po pierwsze, gra wydaje się być archaiczna. O ile miasto, czy lokacje wykonane są ładnie i dość szczegółowo, tak po prostu nie mam tam życia, po ulicach chodzą zombie. Jazda autem to katorga, tragiczny model jazdy, sztywny i drewniany. Strzela się nawet ok, choć system osłon, interfejs obsługi postaci taki średni raczej. No dam jeszcze szansę, ale póki co, gierka jest słaba i uboga.
 7. krupek

  Opony

  Pamiętam jak w Peugocie 206 nie miałem ABS. No zimą jak się parę razy zapomniałem i hamowałem na ostatnią chwilę to trochę gorąco bywało. Tak a propos zimówek i opon, ojciec mi opowiadał jak w latach 80 i 90 pracował w rejonie drogowym, nikt wtedy nie myślał o zimówkach. Wszystkie ciężarówki, Polonezy, Nysy, Żuki śmigały na jednych oponach cały rok. Jak już robiły się z nich slicki, albo były popękane to opona szła do ponownego odlewana jakąś przetopioną gumą, robiło rowkowanie i nacięcia i elo, nówka sztuka
 8. krupek

  Fast food

  Coś w tym jest. Nawet nie ma kto wege knajpy polecić w Warszawie.
 9. Onigiri bajka. A skrobnij coś kiedyś o robieniu kimchi, kolego.
 10. krupek

  Bond

  O skurczysyn, ale się postarzał. No, ale nie powiem, zajawka jest, jak na każdego Bonda.
 11. Najlepiej smaczne rzeczy, które nam nie szkodzą, wtedy dusza szczęśliwa i organizm działa jak należy.
 12. I to jest chyba najlepszy smaczek jaki można zapodać do menu.
 13. To poczytaj też o kulisach GMO i o tym, komu się opłaca być jej przeciwnikiem i kto na tym zarabia. Z paszami to, co źródło, to inne tendencje. Są źródła, które twierdzą, że dorosłe zwierzęta też mogą być karmione soją, co często jest chwalone jako korzystne. https://www.agrofakt.pl/pelnotluste-ziarno-soi-na-pasze/ No jest w tym sporo prawdy, tylko, że tak jak wspomniałem, wiąże się to raczej z pestycydami, aniżeli z GMO. Na szczęście, soi i kukurydzy jem bardzo mało, także nie muszę się martwić, kto ma więcej racji.
 14. krupek

  Pieprzenie

  Byliście w ostatnim czasie na badaniu technicznym? Straszyli, że będzie większy rygor, diagnosta będzie się bardziej czepiał, a mi wczoraj ziomek bez problemu wbił pieczątkę do dowodu, pomimo paru mankamentów. Przepaliła mi się jedna lampka od oświetlenia tablicy do powiedział, żeby wymienić kiedyś tam, miałem mało płynu chłodniczego to powiedział, żeby skoczyć szybko na stację obok po Borygo i dolał mi, no i przymknął oko na luzy w łączniku stabilizatora i tylko powiedział, żeby niedługo się tym zając. No i gaśnicę miałem starą to wymienił za 2 dyszki. Złoty chłop, jeszcze powiedział, że fajne auto jak na 290k przebiegu i 11 lat.
 15. Kabi, ale uspokój się z tym GMO, bo teraz to Ty głosisz propagandę i herezję xd Mylisz bardziej glifosatem, randapem, czy pestycydami, których używa się dużo w uprawie soi w Ameryce Południowej. Sam soi praktycznie nie jem, bo nie jestem zwolennikiem, ale bardziej na aspekty hormonalne, bo z tym GMO to sprawa dyskusyjna i chyba bardziej w stronę rozdmuchanych bajek. Ja nie twierdzę, że nie ma niezdrowych produktów wege i na pewno żadnej propagandy nie głoszę. Nie raz pisałem, że wysypało śmieci na rynku pod wpływem wege trendów i trzeba uważać. Z Game Changers też miałem bekę, że propagandę głoszą. No, ale to, że znaczne uprawy soi są na pasze dla zwierząt, która także trafia do Polski to nie jest propaganda.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.