Jump to content

krupek

Be fit or die tryin'
 • Content Count

  20124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

krupek last won the day on February 4

krupek had the most liked content!

Community Reputation

9342 Diamentowy Pies

About krupek

 • Birthday 03/09/1992

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Z północy Polski
 • PSN ID:
  KR_Pablo

Recent Profile Visitors

15070 profile views
 1. krupek

  Piwo

  Prawda, widzialem dziś, ale tylko jeden zestaw stał na półce, więc pewnie średnii z dostępnością.
 2. Kurde, była ta grejfrutowa Mirinda to wycofali.
 3. Dobra ta Pepsi malinowa, początkowo wrażenie jakby faktycznie tam byl sok malinowy a to tylko słodzikowa mistyfikacja.
 4. krupek

  NETFLIX

  Okja - kolejny, warty obejrzenia film, który nie wyświetla się na pierwszym planie Netflixa. Produkcja amerykańsko - koreańska, taka metafora ukazująca dzisiejszy konsumpcjonizm, próżność i przemysł mięsny. Polecam, warto.
 5. Widziałem na plakacie jak przechodziłem, ale myślałem, że to wild Cherry. Jeszcze sobie pomyśłałem, czym oni się chwalą jak to żadna nowość xd Jutro trzeba sprawdzić.
 6. krupek

  bieganie

  Podejrzewam, że taki był też poniekąd zamysł. Nikt nie będzie przeszkadzał w odstrzale dzików, a i gatunek chroniony można odpier.dolić, bo nie będzie świadków. Ale bym im srał do mordy.
 7. Ciekawie to wygląda, jakby San Andreas w latach współczesnych. Swoją drogą, te mody PC poprawiające tekstury i widoczność pierwotnej grafiki już sporo dawały.
 8. krupek

  Fotki

  Chłop może wysoki, więc ciężej obudować dłuższe kopyta.
 9. krupek

  bieganie

  Znalezione dziś w necie xd
 10. Podwykonawca regeneruje i daje gwarancję na regenarację, oni kontrolują ten proces i dają gwarancję na montaż i pozdespoły, czyli to co zazwyczaj jest s(pipi)e przy tej naprawie.
 11. Regeneracja turbiny, montaż, demontaż, wymiana przewodów, wymiana oleju, czyszczenie miski olejowej i coś tam jeszcze. Dają 2 lata gwarancji, wszystko w ASO Mitsubishi. W tym roku chcę sprzedać auto, więc mam nadzieję, że będzie łatwiej je sprzedać i się zwróci. Poprzednio robiłem w ASO Boscha i turbina wytrzymała jakieś 30k kilometrów. Tam to zje.bali równo, ale już po gwarancji, więc nic nie zrobię.
 12. Okazało się, że regeneracja była robiona na ch.ujowych częściach. Teraz trzeba zrobić to kompleksowo i 4k lekko pójdzie
 13. krupek

  NBA

  W weekend na Tvp Sport leciały wszystkie 3 części - wieczorami w piątek, sobotę i niedzielę. Obejrzałem całość.
 14. krupek

  NBA

  Już eksplozja podniecenie poszła w temacie Netflixa. Nie mogę się doczekać tego cuda. Obejrzałem w weekend, polecam. Chociaż pominęli Finały 2008 i 2010, a mogli też to uwzględnić, moim zdaniem.
 15. krupek

  Fotki

  A do czego mu większa masa jak jest sportowcem wytrzymałościowym?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.