Skocz do zawartości

Under a Rock


SebaSan1981

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi gdzieś na YT trailer do nowej gry survivalowej pod tytułem Under the Rock. Grafika lekko pixarowa z widoczną inspiracją Fortnite i Keną.

 

 

Wygląda to na survival w słitaśnej otoczce. Są pokazane urywki z eksploracji. Ciekaw jestem jak to się będzie prezentowało po zakończeniu prac.

 

 

Brak narazie danych o dokładnym czasie wydania ale zanosi się na 2024 rok. Podobno można pograć w to razem z żoną :D

 

Co sądzicie, będzie to kolejny topik na jedną, dwie strony i gierka przejdzie bez echa? Czy może jednak będzie wymiatać?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wleciało na wishliste, oby nie była zbyt niedzielna, ale i tak bankowo wleci bo straszna posucha w survivalach na konsole. Jedyne co kojarzę to ostatnio wyszło tylko ark ascended(dalej jest tam ten jebany limit odstępu na nie dedykowanym serwerze.

* W lutym Sons of the forest wychodzi z early acces, czyli nareszcie zaczną portować ją na konsole

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na plejaku nie tak dużo tych survivali, poza Ark, Conanem i Stranded Deep nie ma nic sensownego. Dlatego każda gierka tego typu jest na wagę złota.

 

Screenshot_20231207_100418_Facebook.jpg.360662bd16fb03b17124958f0e43494e.jpgScreenshot_20231207_100508_Facebook.jpg.36e11e473294bd785a8f76316c5f0c5c.jpg

 

Barzdzo podoba mi się art style, ogólnie mam słabość do tak wyglądających tytułów (Kena i Fenyx podeszły mi elegancko). O ten aspekt się nie martwię, zastanawia mnie jednak mechanika oraz przede wszystkim żywotność gry. Jeśli będzie tak wymagająca jak Ark to będę spokojny bo emocje podczas eksploracji lubię najbardziej.

Czekamy zatem na więcej zajawek i konkretów. Oby projekt doczekał się realizacji, a nie tak jak DokeV na które nadal trzeba czekać choć pierwsze trailery były pokazywane dawno temu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...