Jump to content

Final Fantasy XIII Soundtrack


Grześ

Recommended Posts

Jeszcze przed premierą Final Fantasy XIII, gdy dowiedziałem się, że soundtrack zostanie zaaranżowany przez Warszawską Orkiestrę Symfoniczną, obiecałem sobie, że kiedyś kupię oryginalny OST. Sama gra bardzo mi się podobała, pomimo słabych recenzji, a w muzyce wręcz się zakochałem i do dzisiaj czasami sobie ją odtwarzam, aby poczuć nostalgię, która być może jest tak duża przez to, że w czasie gdy ogrywałem grę, dużo dobrego działo się w moim życiu i muzyka z trzynastki te wspomnienia przywołuje. Motyw z głównego menu "The Promise" uważam za jeden z najpiękniejszych utworów w całej serii i gdy kupiłem pianino był to jeden z pierwszych utworów, których się uczyłem:


Po latach postanowiłem zrobić sobie prezent na Mikołaja. Polecam każdemu, kto lubi słuchać symfoniczne soundtracki z gier i filmów.

DSC_1490.JPG

  • Upvote 3
  • Like 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.