Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91847,9644633,28__kolejka__Lechia___Lech_2_1__Traore___karny__1_1_.html

 

Piłka leciała dobre 10m... Wilk(?) miał chwile czasu żeby jakoś inaczej zablokować ten strzał.

 

Strony GóWna mi nie działają ;) Blokada się przydaję i odsyła na adres http://www.wyborczapinokio.pl/

 

W takim razie pozostaje Ci uwierzyć mi na słowo, albo poczekać na teleexpress :P

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak (ale karny prawidłowy:)), Lech przegrał sezon. Nie zwalałbym całej winy na Bakero... Pewnie piłkarze zmęczyli się już sobą i z chęcią przeszliby do innych klubów, ale polityka Lecha im to uniemożliwiała, a tak nie ma pucharów - będzie wyprzedaż. :potter:

Szkoda trochę marki, bo po ostatnim sezonie już przynajmniej we Włoszech czy Anglii kojarzyli trochę Lecha.

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza

Stona cytował prezesa, że niby ma odejść tylko Stilić (jeden zawodnik). z drugiej strony jeżeli mają grać tak jak teraz to może kilku kopaczy powinno się pożegnać z klubem.

 

też bym nie zwalał całej winy na Bakero, ale prawda jest taka, że Lech w podobnym składzie potrafił grać na zupełnie innym poziomie i jeżeli trener nie potrafi ogarnąć ani taktyki, ani przygotowania, ani motywacji to niech wy.pierdala.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Litar dostał zakaz stadionowy + dozór policyjny.

W czwartek prokurator wydał Krzysztofowi M. zakaz stadionowy. "Jest to środek zapobiegawczy, jaki prokurator w trakcie dochodzenia może zastosować. Zakaz dotyczy wszystkich meczów Lecha rozgrywanych zarówno w Poznaniu jak i na wyjeździe, a także spotkań polskiej reprezentacji. Ma on również zakaz zbliżania się do świadków tamtego zdarzenia oraz został objęty dozorem policyjnym - raz w tygodniu będzie musiał stawić się w komisariacie" - powiedział PAP rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

źródło: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/czarny-dzien-dla-litara-szefa-kibicow-lecha,1645131

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

@SędziaNasOszukał: Wydaje mi się że jednak poprawnie napisałem, btw wyczyść sobie skrzynkę:P

napisałeś poprawnie, sędzia oszukał Legie raczy się mylić a skoro jara go wytykanie ludziom ort i stylistycznych błedów to powinien upewnić sie czy aby ma racje

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

@SędziaNasOszukał: Wydaje mi się że jednak poprawnie napisałem, btw wyczyść sobie skrzynkę:P

napisałeś poprawnie, sędzia oszukał Legie raczy się mylić a skoro jara go wytykanie ludziom ort i stylistycznych błedów to powinien upewnić sie czy aby ma racje

 

:teehee:

 

 

Offajd: Już :)

 

 

Poznański klub pożegnał się z wielkim słowackim talentem Zakapotką, czy jakoś tak :teehee:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

offtopic:

Coś się z(pipi)ało bo nie mogę ani wysłać, ani zapisać wiadomości.

ontopic:

ciekawe czy Litara wy(pipi)ali ze stadionu razem z jego magazynem z grilami i lodówkami, czy dalej będzie współpracował z klubem i zapewniał ciepłą parówę w trakcie meczy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

już z 2 -3 tygodnie temu rzecznik klubu o tym mówila Sprawiedliwe czy nie to kwestia opini ale klub czyni mądrze poprawiając wizerunek .

 

Na ile ten zakaz dostał?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...