Skocz do zawartości

Metroid Prime 3 Corruption


T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No udało mi się wreszcie zdobyć Corruption. W ogóle to jakiś obłęd jest, bo w żadnym PL sklepie nie można dostać tej gry. I za granicą też się zdarzają problemy. No i odradzam Świat Gier, bo po 3 tyg. walenia w ch... nie można mieć o nich pozytywnej opinii.

 

Na liczniku mam zaledwie 3 h, no ale już conieco pograłem. Do jedynki narazie nie ma polotu, ale pierwszej części MP to już chyba nic nie pobije. :lol: Generalnie podobają mi się wykorzystania czujników ruchu i celowanie. Jestem ciekaw jak się będzie wybierać inne bronie, bo ja pomysłu nie mam. Się przekona potem. A teraz ogólnie zdrowo błądzę, w chwili obecnej wydaje mi się, że wszystkie drogi mam poblokowane. xD Cóż, posprzątam w pokoju i się załączy grę, może wpadnę na jakiś genialny pomysł. :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Co trzeba zrobic w pierwszej misji (Activate the Satellite Uplink)na planecie Bryyo. Nie wiem jak przeskoczyć na statek. Bardzo proszę o odpowiedź.
Nie powiem Ci teraz dokładnych nazw pomieszczeń, w każdym bądź razie musisz zdobyć Grapple Swinga. Jak masz ten statek to wróć spowrotem przez dzwi przez które przyszedłeś i tu szukaj innej drogi. Jest jedna lokacja w której pozornie nie da się przejść (bo jest duża dziura, której się nie da przeskoczyć), ale wystarczy poszukać kawałka skały, który da się rozwalić bombą i tam masz tunel dla Morph Balla.
Odnośnik do komentarza

Dobrze, dziękuję ale mi chodziło o lokację "Crash Site" :nonie: . Tam trzeba przeskoczyć przez dużą przepaść ale ja jej nie mogę przeskoczyć. Jak to zrobić? Widzę tam jakiś cypelek i nie wiem co z nim zrobić. Chyba trzeba mieć jakieś uleprzenie stroju ale ja nie wiem jak go zdobyć. Bardzo proszę o dopowiedź.

Edytowane przez rygar
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ta gra to jest slaba jak moc obliczeniowa konsoli,a tak na serio to nic pozytywnego o niej napisac nie moge,nie przepadam za fpp,ale bioshock mi sie podobal.odnosze wrazenie,iz gry na wii dostaja zawyzone oceny.ktos napisal o braku porownania do czesci pierwszej,ktora dostawala oceny oscylujace w okolicach 9+/-10,a inni pisza,ze sa zszokowani slabiutka ocena na gamespot,mysle,ze wlasnie strony jak gamespot maja juz dosyc dawania slabym gra wysokich ocen tylko za marke i logo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam kilka godzin na liczniku i muszę przyznać, że gra jest świetna :), fabuła ekstra no i sterowanie całkiem, całkiem. Gra potrafi przykuć na dłuższy czas do TV, jak dla mnie najlepsza gra na Wii w jaką grałem, ale raczej tym się nie sugerować bo grałem tylko w WiiSports, RE4, SMG i MP3:Corruption, z tym, że świetne SMG nie potrafiło mnie przykuć do grania na więcej niż godzinkę bez przerwy.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze sie chyba tutaj nie wypowiadalem, wiec wlasnie to robie. Przeszedlem MP3 juz jakis czas temu, w marcu dokladniej. Gra na poczatku bardzo mi sie podobala, jednak pozniej troszke mnie zawiodla. Przede wszystkim jezeli chodzi o muzyke. Yamamoto zmienil nieco styl i niestety tracki nie wpadaja juz tak w ucho jak chocby w poprzednich Prime'ach. Graficznie bylo za to bardzo dobrze. Sterowanie rowniez swietnie sie sprawdzalo. Bossowie nieco byli za latwi i nie zrobili na mnie takiego wrazenia, jak w jedynce badz w dwojce. Galeria mnie nieco wkurzyla, bo trzeba miec podlaczonego Prime 3 do netu i miec kumpla, ktory tez ma ukonczona gre, by odkryc najlepsze rzeczy. Ogolnie podobala mi sie ta czesc, jednak wydaje mi sie, ze seria Prime osiagnela swoj szczyt i Nintendo mogloby zrobic jakiegos porzadnego Metroida na DSa koniecznie w 2D (nie zdziwilbym sie, gdyby pracowali aktualnie nad remake'iem GameBoy'owej dwojki).

Odnośnik do komentarza

MP3 jest na pewno bardziej komercyjną i generalnie bardziej newbie friendly grą niż poprzedniczki. W sumie to zrozumiałe, biorąc pod uwagę aktualną politykę Nintendo. No ale w wielu aspektach gra zawodzi. Mmo wszystko, MP3 jest lepszy od poprzedniczki. I choć do MP1 i tak się nie umywa, to i tak darzę ją wielkim szacunkiem. No bo oprócz fantastycznej grywalności, to gdzie indziej można bym odtworzyć tak genialne sterowanie? ;D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dwa dni temu skończyłem po raz drugi Corruption, zbierając wszystkie możliwe creditsy i friend vouchers (jedyne czego zapomniałem to jeden research scan, ale one do niczego nie są potrzebne a poza tym teraz już będe miał go na uwadze;). Pozostały mi już tylko dwie rzeczy: podłączyć jakoś Wii do netu żeby wymienić z kimś friend vouchers na friends credits (przy okazji: może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jak najtaniej podłączyć Wii do sieci?) zaś druga to przejście gry na hypermode i zdobycie boss creditsów. Zacząłem trochę już grać na najwyższym poziomie, ale przejście całej gry (a w szczególności pokonanie niektórych bossów) to nie będzie spacerek po parku, oj nie! :wink1: A już masakryczna będzie sama końcówka, bo dzieje sie tam duuużo i będzie potrzeba wielu powtórzeń żeby rozwalić ostatniego bossa. Nawet nie wiem czy będę miał tyle cierpliwości, hehe. ;> Może ktoś z Was się pochwalić zaliczeniem MP3 na hypermodzie? Jestem ciekaw czy jest ktoś taki na forum i kogo bym mógł ewentualnie spytać o porady. A może chociaż ktoś aktualnie gra na tym poziomie? :P

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

gra jest po prostu boska, gram pierwszy raz, jeszcze nie przeszedlem ale wiem, ze to jedna z "gier zycia" :) grywalnosc jest po prostu fantastyczna (lepsza niz MP1/2), design genialny (na rowni z MP1, lepiej niz w MP2), grafika cudowna, muzyka swietna - no gra nie ma slabych punktow i jest warta kazdej zlotowki wydanej na wii i na nia

to gra, ktora wymienia sie jednym tchem obok najlepszych gier tej generacji (i nie tylko)

Odnośnik do komentarza

Mogenar na hypermode pokonany!!! Przyznam się szczerze, że grając po raz pierwszy (na normalu), to był jedyny moment kiedy zaliczyłem game over w Corruption. Moim zdaniem najtrudniejszy boss w całej grze. Miałem ogromne obawy przed walką z tym bossem na najwyższym poziomie, ale odrobina samozaparcia i poległ za trzecim podejściem! :D Walka trwała ze 20 min.

 

A mogę już iść dalej i kontynuować dzieło zniszczenia! :twisted:

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Kurcze, właśnie ja muszę sobie Wii do neta podłączyć, zwłaszcza żeby Friend Vouchersami się powymieniać! AFAIR mam wszystkie, ogólnie to tylko paru Creditsów za bossów mi brakuje. Muszę się właśnie zmotywować i skończyć wreszcie MP3 na ostatnim poziomie, bo tak niewiele mi zostało (jestem przy Ridley'u), a z drugiej strony końcówka to będzie masakra... ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.