Jump to content

Project Gotham Racing 3


orion50

Recommended Posts

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zawalifikowałem się do turnieju online. myślałem, że będzie trudniej zwłaszcza, że przejechałem tylko 8 kółek i pierwszy raz grałem na manualu w PGR'a. zająłem 50 na 64 miejsca czyli nie najgorzej. Jest ktoś chętny pograć ?

pozdrawiam

Orion, czyli juz masz Achievementa ?? Ciężko bylo sie zakwalifikować ?? Chyba też pogram, bo gra zalego u mnie na pólce chyba juz z 6 miechów..

Link to comment

Nie mam Achievmenta. Z tego co się orientuję osiągnięcie wskoczy jak wezmę udział w eliminacjach, które są 25 września. Ciężko nie było. Jak mówię przejechałem tylko kilka kółek. Pewnie zawodnicy będą jeszcze śrubować czasy, ale postaram się utrzymać w elicie ;) Robert poł godzinki pojeżdzisz obczaisz trasę i potem na pełnym gazie :D btw. pgr na manualu wiele zyskuję. Bardzo przyjemnie mi się latało tym viperem. A swoją drogą odpaliłem wczoraj normalne on-line i śmigało się zawodowo. Co prawda collisions były na OFF, ale fajnie było. Byłem 2,3,4 i 3 :) Zero lagów. Świetna gra, muszę kupić czwóreczkę

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.