March 9, 200818 yr mam pytanie jak jest z tekstem na gba micro ? mam okzaje kupic naprawde za grosze micro mam juz golden sun tylko obawiam sie o tekst itd czytelne czy lipa ? i jednak kupic gba sp ? ds odpada ;p
March 9, 200818 yr GBM to świetna konsolka w dodatku chyba jedyna naprawdę kieszonkowa. W dodatku jest cholernie solidna (nie trzeba inwestować w jakieś dodatkowe zabezpieczenia "sakwa" wystarczy). I wcale nie jest take niewygodny, fakt pierwszy GBA był najwygodniejszy z całej serii ale nie można mieć wszystkiego. Kubson z tekstem jest naprawdę dobrze, na mikrusie przeszedłem Golden Sun-a i nie było żadnych problemów. Edited March 9, 200818 yr by xxxplayer
March 11, 200818 yr Author mam juz micro i 2h za soba w gs i jest dobrze ekran elegancki i nawet jego wielkosc nie przeszkadza
June 4, 200818 yr jak długo wam wytrzymuje bateria przy maksymalnym podświetleniu ? bo mnie kilka godzin i potem zapalają się czerwone lampki -_-
June 4, 200818 yr Kuźwa kupił bym odrazy gbm, ale mam obawy że jest za mały jak na moje łapy PS: Wie ktoś może gdzie można nabyć panele wymienne do gbm? Edited June 4, 200818 yr by papi
June 4, 200818 yr Panele nie wiem, ale co do wielkości to nie jest tak tragicznie. Trzeba go po prostu trzymać bardziej luźno, a nie dociskać jak "duże" konsolki przenośne
June 26, 200817 yr ja mam średniej wielkości łapy i grac sie da ale na dłuższą metę nie polecam, SP jest duzo wygodniejszy, po drugie ekranik jest duzo mniejszy przez co bardziej męczy oczy. GBM to bardziej ciekawostka gadzet niz konsola na długie posiadówy.
July 7, 200817 yr GBM to bardziej ciekawostka gadzet niz konsola na długie posiadówy. Moim zdaniem GBM najbardziej zasługuje na miano konsoli przenosnej. Ale wg. mnie konsola ma tą wade ze przez mały ekranik po 2 godzinnej sesji bolały mnie oczy.Pozdrawiam P.S Sam miałem Micro i teraz się nakręciłem żeby kupić go ponownie.
April 8, 201016 yr szkoda ze micro nie obsluguje kartow od GB classic i color. No ale rozmiary robia swoje.
April 8, 201016 yr Tutaj macie wszystko, czego potrzebujecie: http://www.youtube.com/watch?v=LWHF3T-x5U0
September 2, 201114 yr z chęcią kupię przedni panel do konsoli GB Micro, jeśl ktoś posiada to proszę o kontakt (najchętniej na gg 4325856-najczęściej niewidoczny) kolor obojętnie jaki za wyjątkiem różowego;)
September 28, 201213 yr czy ktos moglby wycenic gbm ltd famicom edition, piekny stan uzywany w pelni sprawny z wszystkim co bylo w zestawie (pudelko, instrukcje itd, japonska ladowaraka), plus ladowarka na nasz prad i jakis cartridge (z pudelkiem i sterownikami) na ktory mozna wgrywac rozne ciekawe rzeczy, dodatkowe etui na zamek nintendo, nie wiem czy warto to sprzedawac bo ladne, raczej kolekcjonerska opcja, dzieki jou
September 28, 201213 yr wpisz sobie nazwe zestawu (edycji) na ebay'u i wyskoczą ci oferty po których możesz sprawdzić ile mniejwiecej można za to chcieć Edited September 28, 201213 yr by Yano
October 7, 201213 yr wpisz sobie nazwe zestawu (edycji) na ebay'u i wyskoczą ci oferty po których możesz sprawdzić ile mniejwiecej można za to chcieć bardziej chodziło mi o to ile ktoś jest w stanie wyłożyć za taki zestaw, bo to że w ebayu leżą takie micro w ceach od 500-1000zł to nie znaczy, że ktoś je ma ochotę nabyć, może ktoś z forum chętny? pw me jeśli coś edit ten cartridge to EWIN flash coś tam 256MB Edited October 7, 201213 yr by Ali G
October 27, 201312 yr Masz go na allegro za ponad 600zł? Ciężki temat widzę z tym micro ostatnio. Sam kiedyś kupiłem z Golden Sun w komplecie za śmieszną kwotę, żałuję do dzisiaj. Chyba się trochę już bujasz z tym micro na allegro. Ta wersja 20 lat mario nie była przypadkiem za pkt vip?
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.