Skocz do zawartości


Bust

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna
 1. GameBoy Micro

  ja mam średniej wielkości łapy i grac sie da ale na dłuższą metę nie polecam, SP jest duzo wygodniejszy, po drugie ekranik jest duzo mniejszy przez co bardziej męczy oczy. GBM to bardziej ciekawostka gadzet niz konsola na długie posiadówy.
 2. 'Zielony jak ta trawa' DS ver.

  Witam, mam Router działający jako Acces Point Pentagram Cerberus, prubuje połączyć sie przez niego DSem. Automatyczna konfiguracja wyrzuca mi błędy więc kombinuje manualnie, mam wyłączony WEP dodałem Mac adress Desa do routera, jednak mam problem przy wpisywaniu parametrów w konsolce otóż: -DNSy wpisałem takie jakie znalazłem po wpisaniu ipconfig/all w kompie 192.168.10.1 i 80.72.32.60 -maske podsieci 255.255.255.0 -brame domyślną wpisałem 192.168.1.254 taki jest adres ip routera -mam problem co do ip wpisywałem różne np. o jeden numer wyzsze niz w kompie ale skutkowało to tym ze jak biore Test Connection to zaczyna testowac i nie moze przestac nie wyskakuje zaden błąd tylko cały czas testuje i musze resetowac DSa. Czy wie ktoś może co powinienem zrobic by to działało ? Bede wdzieczny za każdą podpowiedź.
 3. Witam, mam Router działający jako Acces Point Pentagram Cerberus, prubuje połączyć sie przez niego DSem. Automatyczna konfiguracja wyrzuca mi błędy więc kombinuje manualnie, mam wyłączony WEP dodałem Mac adress Desa do routera, jednak mam problem przy wpisywaniu parametrów w konsolce otóż: -DNSy wpisałem takie jakie znalazłem po wpisaniu ipconfig/all w kompie 192.168.10.1 i 80.72.32.60 -maske podsieci 255.255.255.0 -brame domyślną wpisałem 192.168.1.254 taki jest adres ip routera -mam problem co do ip wpisywałem różne np. o jeden numer wyzsze niz w kompie ale skutkowało to tym ze jak biore Test Connection to zaczyna testowac i nie moze przestac nie wyskakuje zaden błąd tylko cały czas testuje i musze resetowac DSa. Czy wie ktoś może co powinienem zrobic by to działało ? Bede wdzieczny za każdą podpowiedź.
×