Skocz do zawartości

Zagraniczna prasa w PE


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tez kiedys nad tym myslalem. Ale mi bardzie chodzilo po glowie, zeby przedstawic historie jakiegos pisma. Jak powstawalo, jego plusy i minusy, czy zdarzaly sie jakies smieszne wpadki, o czym najczesciej pisza autorzy, zapodac okladke owego pisma, czy tworza jakies rankingi, itp. Nie mam tu na mysli wystawiac oceny tym magazynom! Ot, takie subiektywne spojrzenie :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
buahahaha <opluty monitor> Nie dość, że odpisałeś na posta sprzed dwóch lat, to dodatkowo wtopiłeś - Mazzi pisał na ten temat w poprzednim numerze Extreme :D

Za kogo Ty się uważasz? Sugerujesz mi, że nie wiem co piszę? Wyraziłem jedynie swoją opinię, a że Mazzi pisał na ten temat to wiem. Co nie zmienia faktu, a jedynie go argumentuje, że takie artykuły mogłyby być pisane co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
buahahaha <opluty monitor> Nie dość, że odpisałeś na posta sprzed dwóch lat, to dodatkowo wtopiłeś - Mazzi pisał na ten temat w poprzednim numerze Extreme :D

Za kogo Ty się uważasz? Sugerujesz mi, że nie wiem co piszę? Wyraziłem jedynie swoją opinię, a że Mazzi pisał na ten temat to wiem. Co nie zmienia faktu, a jedynie go argumentuje, że takie artykuły mogłyby być pisane co miesiąc.

 

lolz, you fail

 

012_fail.jpg

 

tak, ja rowniez sugeruje ze nie masz pojecia o czym piszesz, a teraz sie tylko smiesznie tlumaczysz ;D taaa, artykul o tym co miesiac - myslisz ze naprawde jest az tyle powaznych serwisow, by co numer robic z tego jakis artykul. Zreszta Mazzi pisal o tym ostatnio, zawarl w arcie co trzeba i potrzeby rozwijania tematu nie widze...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...