Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

Zaje.bisty ten nowy album Zeusa, muzycznie to mistrzostwo, sam raper ma ciekawe pomysły i bardzo dobrą nawijkę, a patent i cały kawałek 99942 to po prostu rozpie.rdol. W czołówce roku na pewno będzie ta płytka.

 

Atmosphere - Family Sign - również można już zdobyć. W całości póki co przesłuchałem tylko raz, ale najpewniej będzie to mój ich ulubiony album na równi z "When Life Gives You Lemons, You Paint That Shit Gold". A ulubiony kawałek póki co to zdecydowanie The Last To Say, świetny klimat, jak zresztą na całej płycie.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Zaje.bisty ten nowy album Zeusa, muzycznie to mistrzostwo, sam raper ma ciekawe pomysły i bardzo dobrą nawijkę, a patent i cały kawałek 99942 to po prostu rozpie.rdol. W czołówce roku na pewno będzie ta płytka.

Nawijkę? To chyba słyszeliśmy inną płytę. Na większości kawałków on śpiewa. I te bity... jakbym słuchał polskiego punk rock'a. <_<

Odnośnik do komentarza

Przecież on obecnie ma jedno z najlepszych flow w polskim rapie i tego nie da się zaprzeczyć, ja nie wiem gdzie Ty masz uszy. A bity są zaje.biście świeże, a nie standardowe jak u wielu i to kolejny plus, akurat nie wiem jak można narzekać na ten aspekt płyty pod względem jakości. Owszem, mogą się nie podobać, bo to kwestia gustu, ale samo ich wykonanie jest świetne, a że naleciałości rockowe w niektórych kawałkach ? To nic złego, ba, to bardzo dobrze, przynajmniej jakieś urozmaicenie. Zresztą sam Zeus na nowym albumie, a nawet na starszych świetnie podsumowuje sporą część odbiorców co by chcieli zawsze to samo, bez żadnych wyjść poza sztywne ramy. No i sama promocja ciekawie zrobiona za co kolejne propsy dla niego. Więcej takich rzeczy w polskim rapie, bo tego brakuje.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/user/FandangoRecordsTV?feature=mhum#p/c/EC90526A739E1010/2/nEITFE9uOFQ

 

Nowa płyta Miuosha do odsłuchu. Polecam sprawdzić, bo wychodzi w ciężkim okresie dla mniej fejmowego wykonawcy, czyli obok Mesa, Zeusa czy Dioxa, a jest naprawdę bardzo dobra i niefajnie jakby przeszła bez echa. Na dodatek strasznie równy album, nie umiałbym wybrać najlepszego kawałka póki co, bity też ciekawe, jak się nie znudzi za szybko to chyba nawet zamówię. Na dodatek Miuosh zaliczył spory progres, a płyta jest zdecydowanie lepsza od "Pogrzebu", który szczerze mówiąc przesłuchałem dopiero po nowym albumie "Piąta Strona Świata".

Odnośnik do komentarza

Tę nową płytkę HG koniecznie muszę obadać:

 

http://www.youtube.com/watch?v=m_kal1iGkX8&feature=topvideos_music

 

 

W ogóle to z tego co widziałem to taka Firma też na progresie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-SAOV_O-Ibk

 

Tylko z Popkiem coś muszą zrobić, bo ten to dalej nędzę klepie.

 

 

Generalnie zaj.ebiście się dzieje w polskim hop-siupie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...