Skocz do zawartości

Jakich gier wam brakuje w forumowym `Graczowisku`


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Już sobie znalazłam, te puzzle na stronce http://www.ventoline.com/frozenbubble/bustamove640.html

szczerze mówiąc nazbyt trudne to to nie było :D Co nie znaczy, że nie ponawiam prośby czy istnieje możliwość dodania tej gierki na arcade. Fajnie jest sobie porównać wyniki z innymi forumowiczami, mimo iż ja zawsze w te puzzle byłam cienka, heh.

Odnośnik do komentarza
Już sobie znalazłam, te puzzle na stronce http://www.ventoline.com/frozenbubble/bustamove640.html

szczerze mówiąc nazbyt trudne to to nie było :D Co nie znaczy, że nie ponawiam prośby czy istnieje możliwość dodania tej gierki na arcade. Fajnie jest sobie porównać wyniki z innymi forumowiczami, mimo iż ja zawsze w te puzzle byłam cienka, heh.

 

Ja już kiedyś pisałam,że nie da rady ściągnąć gier z innych stron niż fora IPB.

Poszukam kiedyś coś podobnego ale pojęcia nie mam czy nie zmieni się coś w arcade. Ostatnio jakieś cuda dzieją się z naszym forum i mam obawy,że to właśnie przez graczowisko.

Zobaczymy jak sprawy się dalej potoczą. Mam nadzieję że to nie to,bo bardzo związałam się z arkadówkami :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Wiesz, w ogóle przydałoby się więcej gier w dziale sportowe bo jest ich tylko 10 :/ prosiłbym o jakieś nowe np. coś z piłką nożną czy lekkoatletyką :)

P.S: ludzie zacznijcie coś w końcu działać i pisać na Arcade bo panuje tu istna posucha, w końcu to NAJLEPSZY MAGAZYN O KONSOLACH W POLSCE !! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
poproszę gry wymagające umiejętności :)

 

Tylko takie tu są :)

Umiejętności manualne czy umysłowe? Przecież wszystkie są ważne ;)

 

to znaczy bardziej takie manualne wymagające umiejętności a nie takie w których o wyniku decyduje ślepy los :) no i więcej sportowych, których jest tylko w podkategorii 10 :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, a ja chciałem się zapytać czy można przedstawiać propozycje swoich gier do graczowiska (wyszukałem kilka świetnych gier, które mogłoby się naprawdę przydać i na pewno by się ludziom spodobały :) ) i kiedy będą te o których pisałaś, że się pojawią :)

Edytowane przez .:Krzysiu:.
Odnośnik do komentarza
Witam, a ja chciałem się zapytać czy można przedstawiać propozycje swoich gier do graczowiska (wyszukałem kilka świetnych gier, które mogłoby się naprawdę przydać i na pewno by się ludziom spodobały :) ) i kiedy będą te o których pisałaś, że się pojawią :)

 

Już wymieniłam maila z Fenixem na temat gier jakie mu wysłałam. Postanowił na chwilę się wstrzymać,bo forum będzie lada dzień przechodziło wiele zmian.

Może się okazać,że będzie sporo kłopotów więc szkoda cokolwiek wrzucać,by zaraz potem to usuwać.

Nie mam pojęcia jak będzie to wyglądało, bo miałam to tylko pokrótce opisane.

 

Co do Twoich propozycji... Nie da się instalować gier z innego źródła. My korzystamy właściwie z jednego tylko portalu,który znany jest jedynie nam ;)

Propozycje tytułów zawsze możesz tu wrzucać i po to ten temat został stworzony. Ja oczywiście sprawdzę czy dany tytuł znajduje się na owym portalu.

Dzięki za pomoc i współpracę. Miło,że ktoś tu jeszcze zagląda :)

Pozdrawiam :piwo:

Odnośnik do komentarza
Już wymieniłam maila z Fenixem na temat gier jakie mu wysłałam. Postanowił na chwilę się wstrzymać,bo forum będzie lada dzień przechodziło wiele zmian.

Może się okazać,że będzie sporo kłopotów więc szkoda cokolwiek wrzucać,by zaraz potem to usuwać.

Nie mam pojęcia jak będzie to wyglądało, bo miałam to tylko pokrótce opisane.

 

Co do Twoich propozycji... Nie da się instalować gier z innego źródła. My korzystamy właściwie z jednego tylko portalu,który znany jest jedynie nam ;)

Propozycje tytułów zawsze możesz tu wrzucać i po to ten temat został stworzony. Ja oczywiście sprawdzę czy dany tytuł znajduje się na owym portalu.

Dzięki za pomoc i współpracę. Miło,że ktoś tu jeszcze zagląda :)

Pozdrawiam :piwo:

 

Oczywiście, że masz rację :) mam nadzieję tylko, że te gry, które już są na tym nie ucierpią...

 

A więc po kilku dniach poszukiwań znalazłem kilka gier, które na pewno by się ludziom spodobały :)

 

Pierwsza z nich to Aqua Bloks, gra podobna do Blocks 2 ale jakże genialna w swojej prostocie i niesamowicie wciągająca :) wiem jakie gry są popularne na forum ponieważ kiedyś na innym koncie też tutaj często grałem i na bieżąco śledzę kto w co gra :)

oto link do niej : http://www.highscoregames.ca/free-games/927/Aqua-blocks.html

 

Druga to gra jakiej jeszcze na forum nie było, nazywa się: Bat & Mouse 2 w której to sterujemy myszką i zbieramy sery uciekając przed goniącymi nas ustrojstwami : dzida, shotgun, celowniczek itp...

Krótka i w sam raz na czas gdy mamy go mało i chcemy się rozerwać :)

oto link: http://www.highscoregames.ca/free-games/96...p--Mouse-2.html

 

Trzecia to Mahjong, zdecydowanie najpopularniejsza gra na forum oraz wszelakie jej odmiany...

znalazłem wersję klasyczną tej starej chińskiej gry w której mamy do dyspozycji czas i musimy się pozbyć tych wszystkich bloczków przed jego upływem...

oto link: http://www.highscoregames.ca/free-games/11...te-Mahjong.html

 

Czwartą grą jest Balloon Park, gra opierająca się na zasadach jak Pipemania, czyli: łączymy elementy "kanalizacyjne" odprowadzając tlen gotowymi rurami do balonów... gra bardzo ciekawa i wciągająca, nie ograniczająca się do jednego levelu :)

http://www.highscoregamezone.com/game/242/Balloon-Park.html

Edytowane przez .:Krzysiu:.
Odnośnik do komentarza

Na koniec, w następnym już poście, bo tam mi się nie zmieściło :D, jak dla mnie najlepsza gra, odmiana Breakout czy Arkanoida jak kto woli, zwąca się Breakit :) świetna kreska i oryginalność to niewątliwie zalety tej pozycji:

http://www.highscoregamezone.com/game/92/Break-It.html

 

to by było na tyle, kilka dni poszukiwań ale myślę, że było warto :) ludzi na pewno ucieszyłyby nowe gry z ich ulubionych serii... oczywiście szukałem gier pod kątem osiągania i zapisywania swoich wyników w których to liczą się przede wszystkim umiejętności a nie Random :) cieszę się, że mogłem choć trochę pomóc, chciałbym współpracować i wyszukiwać propozycje gier do forum... jakbyś znalazła czas to sprawdź moje propozycje :)

 

:piwo:

Edytowane przez .:Krzysiu:.
Odnośnik do komentarza

Tytuły tych gier wiele mi mówią i część z nich pewnie znajdę. Może będą na tym portalu z którego korzystam.

Weszłam na te linki i na 100% nie da się ściągnąć gier z tego portalu, tak by mogły działać na naszym forum.

To właśnie to o czym pisałam już w kilku postach.

Jedyne co mogę to wyszukanie takich samych tytułów.

 

Odnośnik do komentarza
Tytuły tych gier wiele mi mówią i część z nich pewnie znajdę. Może będą na tym portalu z którego korzystam.

Weszłam na te linki i na 100% nie da się ściągnąć gier z tego portalu, tak by mogły działać na naszym forum.

To właśnie to o czym pisałam już w kilku postach.

Jedyne co mogę to wyszukanie takich samych tytułów.

 

Wielkie dzięki :) fajnie by było jakby chociaż jedna gra się znalazła na forum z tych co Ci podałem, byłbym niezmiernie szczęśliwy także i z tego powodu, że mogłem pomóc :) jak coś to służę pomocą i zawsze wrzucę kilka linków z fajnymi grami bo dla mnie to przyjemność pomagać forum najlepszego magazynu o konsolach w Polsce a Tobie dziękuję za to co tutaj robisz :)

Edytowane przez .:Krzysiu:.
Odnośnik do komentarza
Tytuły tych gier wiele mi mówią i część z nich pewnie znajdę. Może będą na tym portalu z którego korzystam.

Weszłam na te linki i na 100% nie da się ściągnąć gier z tego portalu, tak by mogły działać na naszym forum.

To właśnie to o czym pisałam już w kilku postach.

Jedyne co mogę to wyszukanie takich samych tytułów.

 

Wielkie dzięki :) fajnie by było jakby chociaż jedna gra się znalazła na forum z tych co Ci podałem, byłbym niezmiernie szczęśliwy także i z tego powodu, że mogłem pomóc :) jak coś to służę pomocą i zawsze wrzucę kilka linków z fajnymi grami bo dla mnie to przyjemność pomagać forum najlepszego magazynu o konsolach w Polsce a Tobie dziękuję za to co tutaj robisz :)

 

Zaczerwieniłam się :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...